Układy analogowe i małej mocy zawsze będzie wymagane dla systemów elektrycznych i elektronicznych, choć obecnie większość urządzeń posiada większość funkcji w urządzeniach wbudowanych. Program akcji w pierwszych dwóch latach z bardziej ogólnym BEng wyróżnieniem / Meng Elektrotechniki i Elektroniki stopnia ale skupia się na zaawansowanej elektroniki w specjalistycznych kursach i dużego projektu indywidualnego w inżynierii elektronicznej w ostatnim roku. Celem programu jest rozwijanie was, aby umożliwić Ci może produkować kreatywne i innowacyjne rozwiązania projektowe do problemów elektronicznych i technicznych oraz opracować do inżynierii Karta Statusu.

Kim jest ten kurs?

Dla tych, którzy poszukują kariery zawodowej inżyniera elektronicznej z naciskiem na innowacje, analizy i rozwoju w szerokim zakresie zaawansowanych technologii inżynierii. Elektroników pracy nad projektem przez całe jego życie od momentu powstania aż po realizację - to jest dla ciebie karierę, jeśli chcesz rolę dogłębnej inżynierii.

Budowa modułowa

Rok 1 obejmuje zagadnień elektrycznych, inżynierii, budowy maszyn (elektryczne), Computer-Aided Design (elektryczne), Matematyka Inżynierska, Zasady mechaniczne, obliczeniowe i Programowanie dla inżynierów, Materiałów i Manufacturing. Rok 2 zawiera Wprowadzenie do Energetyki, Analogue Electronics, Automatyki i Aparatury, modelowanie systemów, sprzętu i systemów projektowania, zarządzania Inżynieria 1. Opcjonalnie Sandwich Rok (Work Placement) ostatni rok obejmuje zaawansowane systemy i projektowanie sprzętu, zaawansowane analogowy Elektronika i Zarządzanie 2, Design Group i Project Management, indywidualny projekt.

Umiejętności i doświadczenie zdobyte

Uczelnia zapewnia dostęp do książek, czasopism i sprzętu komputerowego z oprogramowaniem ogólnego poprzez bibliotek we wszystkich trzech kampusów. Studenci mają dostęp do te bez względu na miejsce ich program studiów znajduje. Poprzez portal i Virtual Learning Environment (VLE), studenci mają dostęp do rozkładu jazdy, materiałów dydaktycznych, czasopism elektronicznych, e-maile, a także ogólnego wsparcia i porady. Zasoby te, wraz z doświadczeniem kadry pedagogicznej, są podstawą materiału trzeba będzie zaangażować się rozwijać jako student w Wyższej Szkole Inżynierii. Program studiów udadzą się przeniesie Cię od ucznia do profesjonalnego, z szerokim wachlarzem umiejętności, wiedzę i doświadczenie w tworzeniu rozwiązań. Będzie rozwijać jako niezależny ucznia, z szeroką gamą uniwersalnych umiejętności, ze zrozumieniem, jak korzystać z wiedzy i umiejętności w alternatywnej sytuacji. Studenci uczą się, jak projektować systemy elektroniczne do stosowania w szerokim zakresie zastosowań, przy jednoczesnym rozwijaniu niezbędnych umiejętności i atrybutów do pracy inżynierów, jak profesjonalne.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 58 więcej kursów w University of Greenwich »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- UK / UE; £ 11200 dla studentów
Wg lokalizacji
Wg daty