Ten program jest prowadzone w ZEA

Test Beng (z wyróżnieniem) w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznych jest międzynarodowo uznane kwalifikacje, które dadzą Ci umiejętności, aby rozwijać karierę w większości dziedzin współczesnej elektrotechniki i elektroniki.

Będziesz uczyć się zarówno natury teoretycznej i praktycznej w zakresie inżynierii elektrycznej i elektronicznej. Nie będzie znaczący nacisk na zastosowania elektroniki w postaci systemów wbudowanych systemów elektronicznych, które - może być wbudowane w inne produkty, które niekoniecznie są elektroniczne, takie jak samochody, medycznych lub innych systemów przemysłowych. Kurs obejmuje również krawędzie tnące i powstających technologii. Są to inteligentne sieci, które będą stanowić nową generację usług elektrycznych na całym świecie jako siatki elektryczne są modernizowane, a także sieci powierzchni ciała - sieci bezprzewodowych urządzeń komputerowych Wearable które mają wiele potencjalnych zastosowań w tym niedrogim i ciągłego monitorowania stanu zdrowia.

Ostateczny poziom kursu oferuje opcjonalne moduły, które pozwolą Ci zdobyć specjalistyczną wiedzę w dziedzinie elektroniki, które są stosowane w znaczny popyt w przemyśle. Są to obszary, takie jak cyfrowe przetwarzanie sygnałów, zintegrowanego projektowania układów, systemów energetycznych, inteligentnych sieci i energii odnawialnej.

O kursie

Ten obszar jest dobrze ugruntowana inżynierii na University of Bolton z historii ponad czterdzieści lat w różnych formatach. Kadry pedagogicznej przynieść bogate doświadczenie akademickie i przemysłowe do kursu, zawierające ich praktyczne, badania stosowane i zorientowane na doświadczenie programu nauczania.

Oczywiście różni się od wielu podobnych kursów w tym, że ma znacznie wyższą zawartość do laboratoryjnych. Jako absolwent tego programu będziesz w stanie wykazać, że będziesz bardziej natychmiastowe i bezpośrednie korzyści dla potencjalnych pracodawców, niż teoretycznie oparte studentów z kursów w konkurencyjnych.

Prace projektowe oferuje znacznie na każdym poziomie kursu i jest rozwijany w sposób skoordynowany, aby doprowadzić cię od pierwszego spotkania z projektu elektrycznego i elektronicznego do podjęcia ważną indywidualny projekt w ostatnim roku. Twoja aktywność projekt staje nacisk na stosowanie zróżnicowanej wiedzy i umiejętności, które są rozwijane w trakcie studiów.

Dział oferuje standard w branży obiektów, w tym różnorodnych symulacji projektowanie CAD i oprogramowania.

Specjalne dodatki

  • Oczywiście używa różnych ocen, w tym kształcenia na bazie projektów, zadań i formalnych egzaminów.
  • Moduł materiały do ​​nauki zostaną udostępnione na naszym wirtualnym środowisku nauczania (Moodle), co pozwala na wspieranie swoją twarz w twarz naukę z pracy w czasie i miejscu do potrzeb klienta.
  • Mamy również dedykowane serwery aplikacji, które obsługują narzędzia CAD, symulacji i oprogramowanie używane w trakcie kursu. Wiele z tych pakietów oprogramowania są dostępne w Internecie, co daje największą elastyczność w zakresie możliwości, kiedy i gdzie można ukończyć zadania i projekty.

Co będzie można dowiedzieć się,

Dowiesz się, teorie i zasady inżynierii elektrycznej i elektronicznej i ich zastosowanie do stosowanych projektów. W szczególności w trakcie pierwszego poziomu kursu będziesz się uczyć podstawowych pojęć zasad elektrycznych, analogowych i cyfrowych elektroniki i wbudowanych systemów komputerowych i programowania.

Podczas drugiego poziomu tych samych przedmiotów uczy, ale na wyższym poziomie, a większy nacisk kładzie się na projektowaniu i realizacji małych systemów. Ponadto wprowadzono nowe tematy i kontroli wraz z oprzyrządowaniem i przetwarzania sygnału. Możesz również studiować podstawy teorii komunikacji podane, że to istotne tło dla aplikacji bezprzewodowych, które stają się tak powszechne we współczesnej inżynierii konsumentów i przemysłu elektrycznego i elektronicznego.

Na ostatnim poziomie będziesz studiować jedną z czterech opcjonalnych modułów specjalistycznych i zobowiązują indywidualny projekt.

W trakcie kursu poznasz zasady zarządzania i przedsiębiorczości, które są kluczowe umiejętności dla inżyniera absolwenta.

Nauka odbywa się poprzez wykłady, zajęcia praktyczne i samouczki, wspierany przez znaczne hands-on korzystanie z komputerów i zaawansowanych urządzeń technicznych. Zastosowanie idei, zasad i technik podkreśla stosowania eksperymentów i prac projektowych, wraz z odpowiednimi studiów przypadku.

Co będziesz studiować

Poziom 1 (Level HE4)

Wstępne Matematyka inżynieryjne; Wstępne Zasady elektrycznego; Środowisko Inżynieria; Wprowadzające elektroniki cyfrowej; Wprowadzające analogowe Electronics; Wprowadzające systemów wbudowanych.

Level 2 (poziom HE5)

Inżynieria Modelowanie i analiza; Oprzyrządowanie i kontrolę; Pośrednie cyfrowe Elektronika i komunikacji; Pośrednie Zasady elektryczne i Włączanie Power Electronics; Pośredni wbudowanych systemów; Analogowe przetwarzanie sygnału i Komunikacji.

Level 3 (poziom HE6)

Projekt; Zarządzanie i Inżynieria Przedsiębiorstwo; Maszyn elektrycznych i energoelektronicznych widokowe; Inżynieria Elektromagnetyzm.

Opcjonalne moduły (wybierz): Digital Signal Processing; Zintegrowany Projekt obwodu; Power Systems i inteligentnych sieci; Energie odnawialne.

Wymagania wstępne

240 UCAS punktów z co najmniej dwóch poziomach A2 (lub równoważny), w tym matematyki, lub pomyślnym zakończeniu fundamentowanie Roku.

Należy również mieć na pięć GCSE klasy C lub powyżej (lub odpowiednik) w tym angielskiego, matematyki i nauk przyrodniczych.

Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem będzie również zwykle potrzebują IELTS 6.0 (lub odpowiednik). Jeśli nie masz wymaganego poziomu angielskiego, możesz uczyć się angielskiego z nami od IELTS 4.0 (lub odpowiednik).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
Główna / Opłata UE; 11,250.00 £ - Międzynarodowe Opłata