Technolodzy Inżynieria uczynić świat działać lepiej. Projekty produktów rozwijać i ulepszać, jak możemy poprawić nasze zrozumienie. Inżynieria Technolodzy jazdy tych zmian. Od sprzętu audio do odkurzaczy, projektuje poprawy co roku, jak nowe rozwiązania starych problemów stają się dostępne. Jednym ważnym aspektem w projektowaniu tego programu jest potrzeba Inżynierskich Technologów, którzy mogą "przekraczać granice", więc elektryczne / elektroników, którzy mogą podzielić się pomysłami i projektuje sensownie z Inżynierów Mechaników i odwrotnie. Ten szerokość i elastyczność wiedzy niemal na pewno uznać za kluczowe umiejętności dla przyszłych pokoleń Inżynierskich Technologów.

Pierwszy rok wszystkich naszych programów studiów inżynierskich na Uniwersytecie w Greenwich koncentruje się na zrozumieniu nauki inżynieryjne podstawowych zasad. Takie podejście zapewnia, że ​​wszystkie nasze absolwentów doświadczenie solidne podstawy szerokiej wiedzy technicznej i zrozumienia pracy wszystkich głównych dyscyplin inżynierskich - zasadniczy warunek udanej kariery w zarządzaniu inżynierii. Pod koniec 1. roku studenci będą zapraszani do wyboru, aby kontynuować ich początkowej programu studiów lub zamienić na którykolwiek z pozostałych programów studiów inżynierii w ofercie. Uważamy, że to bardzo ważne, że nasi uczniowie są uprawnieni, aby móc wybrać studia, które są najbardziej odpowiednie dla ich ambicji i celów, a wiemy, że te mogą ulec zmianie w trakcie studiów z nas, jak dowiedzieć się więcej o każdej dyscypliny. Inżynierii na University of Greenwich. Jakość. Przemysł. Dyscyplina.

Budowa modułowa

Rok pierwszy: Technologia Matematyka; Projekt i materiały; Umiejętności praktyczne i eksperymentalne; Inżynieria profesjonalne umiejętności; ROK II: Zarządzanie Inżynieria 1; Matematyka dla Systemów Inżynierskich; Sterowania i oprzyrządowania; Computer Aided Design; Opcje obejmują: Cyfrowe systemy elektroniczne; Systemy elektroniczne, analogowe Wiele Projekty technologiczne; Konstrukcja produktu i Inżynieria Rozwoju Mechaniki; Aplikacje Thermofluid 1; Dobór i projektowanie materiałów; ROK TRZECI: Projekt; Grupa Design & Zarządzanie projektem; Zarządzanie Inżynieria 2; Opcje obejmują: systemy sprzętowe aplikacji; Systemy elektroniczne Rozwoju; Energetyka; Techniki doskonalenia procesów; Inżynieria jakości; Applied Mechanics inżynieryjne; Thermofluid Aplikacje 2; Operations Management; Techniki doskonalenia procesów; Inżynieria jakości; Inżynieria Środowiska;

Kim jest ten kurs?

"Nauka może bawią i fascynują nas wszystkich, ale to technika, która zmienia świat." Isaaca Asimova. Inżynierowie są rozwiązują problem natury. Oni zazwyczaj rozwijają się w poszukiwaniu nowych i innowacyjnych rozwiązań problemów. Są one prowadzone przez pragnienie, aby najlepiej, najszybciej, najbardziej efektywny, najbardziej zrównoważonym. Studenci na tym kierunku studiów będzie zazwyczaj tych, którzy są zainteresowani tym, jak współczesny świat działa i jak można je jeszcze ulepszyć, zwłaszcza czegoś nowego i ekscytującego. Ludzie, którzy lubią dźwięk dobrze wyregulowany silnik, wykonywania konserwacji własnym rowerem, lub po prostu coś na kawałki, aby zobaczyć jak to działa są prawdopodobne, aby cieszyć się studiuje inżynierię. Jednak współczesny świat techniki to nie tylko praktyczne działania. Projekt, elegancja i prostota są uznawane coraz większe znaczenie w nowoczesnym świecie i ten program stopień wprowadzi również do tych bardziej zróżnicowane aspekty inżynierii. Jeśli kiedykolwiek chciałeś się praktyczne, praktycznie skoncentrowane podejście do inżynierii to jest program studiów dla Ciebie.

Umiejętności i doświadczenie zdobyte

Studia w Engineering Technology dostarczy Ci wiedzy i umiejętności niezbędnych do zrozumienia, projektowanie, rozwój i udoskonalenie skutecznych rozwiązań. Staniesz się skuteczne i refleksyjny lekarz podejmuje inicjatywę w celu określenia tradycyjnych i nowych technologii i technik, a kto utrzymuje swoją wiedzę i umiejętności przez cały okres życia zawodowego. Twój stopień Engineering Technology pozwoli na identyfikację i wykorzystanie nowych osiągnięć technologii i eksperymentować z nowymi i istniejącymi technik projektowania i tworzenia trwałych i innowacyjnych urządzeń i produktów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 58 więcej kursów w University of Greenwich »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- UK / UE; £ 11200 dla studentów
Wg lokalizacji
Wg daty