Read the Official Description

bengcivng

Studia I stopnia kursu / programu Civil Engineering Beng H200:

Cywilni inżynierowie odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu naszej przyszłości i stanowią podstawę wszystkich aspektów środowiska zbudowanego z projektowaniem i budową obiektów kultowych do świadczenia usług podziemnych.

W Birmingham, nasi pracownicy i studenci pracują nad różnego rodzaju projektami. W mechanice płynów, badamy tematy począwszy od aerodynamiki rowerzystów / pociągów, do powodzi rzek; Obecne projekty geotechnika wahają się od rozwijania "inteligentnych" tunele do oczyszczania zanieczyszczonej ziemi; oraz w zakresie inżynierii konstrukcyjnej nasi studenci projektowania różnych struktur, aby wytrzymać ekstremalne wiatry, a także badanie i wdrożenie zrównoważonych technologii budowlanych jutra.

Mamy silny funkcjonowanie motywu poprzez projektowanie wszystkich naszych kierunków studiów, które nie tylko umożliwia swoje twórcze zdolności do wzrostu, ale jest wysoko cenione przez pracodawców. Nasze unikalne wyposażenie i doskonały personel łączyć, aby zapewnić, że będzie doskonale przygotowana do spełnienia swoich ambicji.

Szczegóły przedmiotu

Jeśli masz dobrą znajomość matematyki i projektowania i miłość do kreatywnego rozwiązywania problemów, to stopień inżynieria lądowa będzie doskonałym wyborem dla Ciebie. Podczas tego stopnia, będzie aktywnie uczestniczyć w rozwoju konkretnego projektu i umiejętności zawodowe wymagane przez inżynierów cywilnych i zajmie wiele problemów projektowych, aby rozwijać swoje umiejętności analityczne, techniczne i decyzyjne. Będziesz uczyć się wszystkie najważniejsze dziedziny inżynierii lądowej i wodnej, jak i zastosowań konstrukcyjnych, mechaniki płynów i inżynierii wodnej, inżynierii geotechnicznej i zarządzania projektem budowlanym. Matematyka jest osadzony we wszystkich naszych obiektów inżynierskich, który umożliwia trafność czasem niejasnych pojęć matematycznych być doceniane.

Stopień ten idealnie nadaje się do międzynarodowych i brytyjskich studentów, którzy chcą ukończyć studia w ciągu 3 lat. Jest to opcja, która oferuje elastyczne szybszą drogę do przemysłu niż 4 lata MEng i mogą być uzupełniane D 1 rok podyplomowe Masters w późniejszym terminie, aby zakwalifikować jako inżynier Chartered.

Szans na zatrudnienie

Jako jeden z naszych studentów inżynierii budowlanej, w zakresie możliwości kariery otwarte dla ciebie, kiedy absolwent jest ogromna. Inżynierii, budownictwa cywilnego oferują wiele miejsc pracy (od konsultantów technicznych dla wykonawców), z pracy w takich dziedzinach jak struktury, geotechniki, wody, środowiskowych, autostrad i linii kolejowych. Praca Inżynieria zarządzania może również pochodzić z ochroną środowiska i lokalnych sektorów rządowych lub umiejętności rozwiązywania problemów mógł, równo, nakierowane jest na karierę w finansach, prawie, nauce i / lub badań.

istnieją wspaniałe możliwości, aby zdobyć doświadczenia w dziedzinie przemysłowej, zanim ukończył: Można dodać lat do programu i spędzić ten czas w pracy najemnej; zazwyczaj między drugim i trzecim roku studiów. Zyskasz odpowiednie doświadczenie zawodowe i zarabiać wprowadzenie do praktyki umiejętności i wiedzy zdobytej od stopnia. Studenci na umieszczenie wziąć udział w praktycznych projektów, które zadają trudne pytania, które wymagają dobrych odpowiedzi inżynierii - i które często prowadzą do sponsorowania i / lub ofertę pracy absolwentów.

Spędzeniu co najmniej dwa lata w przemyśle pozwoli na uzyskanie "z doświadczeniem w dziedzinie przemysłowej" stopień.

Wiele czołowych firm budowlanych oferują sponsoring dla studentów w ramach programu szacunku.

Bogaty żył doświadczenia będą dostępne dla Ciebie, aby wykorzystać, nie tylko poprzez Uniwersytetu Kariera dedykowanej sieci, ale z własnego oficera łącznikowego przemysłowej Szkoły. Od tych specjalistów kariery zdobędziesz umiejętności, które pomogą Ci zapewnić szereg praktyk z pracy na wakacje, w końcu, swoją pracę dyplomową.

W szkole na poziomie, można zdecydować, aby dodać rok do programu, niezależnie od kursu uczysz się i spędzić ten czas na umieszczenie w przemyśle. Zyskasz odpowiednie doświadczenie zawodowe i zarabiać wprowadzenie do praktyki umiejętności i wiedzy zdobytej od stopnia. Studenci na umieszczenie angażują się w poważnych projektach, które zadają wnikliwych pytań, które wymagają dobrych odpowiedzi inżynierii - i które często prowadzą do sponsorowania i / lub ofertę pracy absolwentów. Po pomyślnym ukończeniu stażu w branży organizowane przez szkołę, a sukces w nauce, zostanie przyznany certyfikat Studiów Przemysłowych dodać do stopnia i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

Na poziomie uniwersyteckim, nasz unikalny serwis doradztwo zawodowe jest dostosowana do obszarów podlegających akademickich, oferując wyspecjalizowany zespół (w każdym z pięciu uczelni akademickich), który może dać Ci fachowej porady. Nasze źródła zespołu ekskluzywne możliwości doświadczenia zawodowego, które pomogą Ci wyróżnić się wśród konkurencji, z mentoringu, światowych praktyk i staży dostępnych dla Ciebie. Gdy masz karierę w swoich zabytków, jeden-na-jeden wspornik z CV i podań o pracę, może dać ci przewagę. Ponadto zatwierdzone pracodawca nasz nagradzana osobiste umiejętności nagrodę (PSA) rozpoznaje zajęć pozalekcyjnych, a także zapewnia akredytowanego programu do zatrudnienia mającą na celu poprawić swoje perspektywy zawodowe.

Oferujemy również pracę społeczną, która uzupełnia swoje studia, pomagając zdobyć praktyczne doświadczenie w dziedzinie zatrudnienia, przyczyniając się jednocześnie z powrotem do społeczeństwa. To może przynieść nowe umiejętności, które będą przydatne w całej swojej przyszłości i może mieć pozytywny wpływ na nauce podczas gdy na uniwersytecie. Wolontariat pozwala rozwijać umiejętności, takich jak komunikacja, umiejętności interpersonalnych, pracy zespołowej, pewność siebie i samodyscypliny, z których wszystkie mogą być przeniesione do studia.

Niezależnie od powyższych form poradnictwa zawodowego lub kombinacji takich należy wybrać znajdziesz swoje szanse na zatrudnienie po ukończeniu znacznie zwiększona. Jeśli sprawiają, że większość z szerokiego zakresu doradztwa zawodowego możemy zaoferować, będzie w stanie rozwijać swoją karierę od chwili przybycia.

docelowych karierze poprzednich absolwentów należą:

 • Amey
 • ARUP
 • Atkins
 • Balfour Beatty Ltd
 • Bam Nuttall Ltd.
 • Birmingham City Council
 • Bombardier Transportation
 • Costain Group PLC
 • Edmund Nuttall Ltd.
 • FaberMaunsell / AECOM
 • Galliford Try
 • Grontmij
 • Interserve
 • Jacobs
 • Keller
 • Laing O'Rourke,
 • Met Office
 • Metronet Rail BCV
 • Mott MacDonald Group Limited
 • Rada hrabstwa Nottinghamshire
 • npower
 • Nuttall
 • Królewski Haskoning
 • Walsall Metropolitan Borough Council
 • Wardeil - Armstrong
Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
£ 9000 (studenci Home / UE) / £ 19.020 (International Students)
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

An International student experience - on campus and beyond!

University of Birmingham Accommodation Open Day