Read the Official Description

Studia Licencjackie stopnia w Elektronicznych i Elektrotechniki tytuły i dyplomy:

Elektroniczne, elektryczne i systemy Engineers biorą udział w projektowaniu i rozwoju technologii, która stała się niezbędna dla wszystkich obszarów współczesnego świata; z satelitów i "telefonów komórkowych utrzymanie naszych sieci telekomunikacyjnych związane dzień i noc, do komputerów i sieci cyfrowych przechowywania i uwalniania, zgodnie z wymogami, miliardy bitów danych tego strumienia na całym świecie.

W Birmingham, byliśmy w czołówce nauczania i badań w tej dziedzinie od ponad 100 lat, angażując się w każdej epoce nowego postępu technologicznego i pomagając mu rozwijać się w to, co widzimy wokół nas dzisiaj. Jesteśmy przyjazny, pewny siebie i wszechstronnej Szkoła, przyjmując ludzi z całego świata.

W roku 2014, wyniki National Student Survey (NSS) wykazała całkowitą 93% ocena uczniów zadowolenie z jakości naszych programów.

Uniwersytet w Birmingham zajmuje 10 miejsce w Grupie Russell Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej, zgodnie z pełną University Guide oraz w (REF) oceny 2014 Badania Excellence ramowego, 86% badań w Szkole Elektronicznych, Elektrycznych i Inżynierii Systemów było w rankingu światowym liderem lub międzynarodowo doskonała.

Szczegóły przedmiotu

Systemy technologiczne wymyślony, zaprojektowany i zarządzany przez elektroniczny i inżynierów elektryczne mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie, naszego środowiska i naszego współżycia społecznego. Jeśli podobał matematyki i nauk fizycznych w szkole, studiach w Birmingham daje ekscytującą szansę, aby dowiedzieć się o wszystkich poziomów projektowania, z tranzystorów, mediów transmisyjnych i urządzeń elektromagnetycznych, do organizacji i kontroli systemów na dużą skalę, takich jak: komputery, sieci łączności i wytwarzanie energii, a także infrastrukturę dystrybucji.

Program elektroniczny i Elektrotechnika daje solidne podstawy w podstawowych zasad fizycznych i matematycznych podmiotu, wraz z dokładnym przeglądzie technologii elektronicznej i jej zastosowań.

Szans na zatrudnienie

Dane pokazują, że Unistats 90% naszych studentów iść do pracy lub dalsze badania po ukończeniu studiów, a ci w pracy sukces w znalezieniu pracy na poziomie absolwenta z wynagrodzeniami w regionie £ 23- £ 28,000 rocznie.

Przygotowanie do kariery jest jedną z pierwszych rzeczy, które trzeba myśleć o tym, kiedy rozpocząć uniwersytet. Istnieje duże zapotrzebowanie na wyszkolonych inżynierów i uzbrojony w dobrym stopniu od światowej sławy uniwersytetu jak Birmingham, nasi absolwenci mają okazję wziąć udział w różnego rodzaju ekscytujących projektów blisko domu lub dalej. Nasze akredytowane studia stanowią doskonałe przygotowanie do satysfakcjonującej kariery zawodowej w elektronice, informatycznych, telekomunikacyjnych i energetycznych branżach. Ale umiejętności zyskasz, takich jak inżynieria technicznym, stosowane nauki i matematyki, informatyki teamworking i zarządzanie projektami i umiejętności, a także otwierają nowe możliwości rozwoju zawodowego w dziedzinie usług finansowych i doradczych.

Na Uniwersytecie w Birmingham, możemy zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie z doskonałych możliwości zdobycia doświadczenia w branży, assiting zabezpieczanie możliwości mentorskie, światowe praktyki i staże. Spędza cały rok w branży między drugim i końcowych latach studiów jest szansa, aby zarobić pieniądze i zdobyć doświadczenie prawdziwego życia, co pozwala wziąć udział w poważnych projektach i zastosować w praktyce umiejętności i wiedzy zdobytej od stopnia. Jest to świetna okazja, aby udowodnić swoją wartość i staże często prowadzą do sponsorowania i / lub ofertę pracy absolwentów.

Oferujemy również pracę społeczną, która uzupełnia swoje studia, pomagając zdobyć praktyczne doświadczenie w dziedzinie zatrudnienia, przyczyniając się jednocześnie z powrotem do społeczeństwa. To może przynieść nowe umiejętności, które będą przydatne w całej swojej przyszłości i może mieć pozytywny wpływ na nauce podczas gdy na uniwersytecie. Wolontariat pozwala rozwijać umiejętności, takich jak komunikacja, umiejętności interpersonalnych, pracy zespołowej, pewność siebie i samodyscypliny, z których wszystkie mogą być przeniesione do studia.

Czy masz jasne wyobrażenie o tym, gdzie leżą wasze przyszłe aspiracje lub rozważyć szeroki zakres dostępnych możliwości po uzyskaniu stopnia Birmingham, nasze Kariera Sieć może pomóc osiągnąć swój cel.

Nasz unikalny serwis doradztwo zawodowe jest dostosowana do akademickiego obszarze tematycznym, oferując wyspecjalizowany zespół (w każdym z pięciu uczelni akademickich), który może dać Ci fachowej porady. Gdy masz karierę w swoich zabytków, jeden-na-jeden wspornik z CV i podań o pracę, może dać ci przewagę. Ponadto zatwierdzone pracodawca nasz nagradzana osobiste umiejętności nagrodę (PSA) rozpoznaje zajęć pozalekcyjnych, a także zapewnia akredytowanego programu do zatrudnienia mającą na celu poprawić swoje perspektywy zawodowe.

Twój stopień Birmingham dowody swojej zdolności do osiągnięcia sukcesu w wymagającym środowisku akademickim. Pracodawcy kierować uczniów Birmingham do ich napędu, różnorodność, komunikacji i umiejętności rozwiązywania problemów, ich umiejętności pracy zespołowej i świadomości kulturowej, a nasze statystyki zatrudnienia absolwentów nadal wspinać się w tempie znacznie powyżej tendencji krajowych. Jeśli sprawiają, że większość z szerokiej gamy usług będzie w stanie rozwijać swoją karierę od chwili przybycia.

docelowych kariery absolwentów należą:

  • Inżynieria Officer (RAF)
  • Graduate Engineer (Network Rail)
  • Digital Media Assistant (Analiza bezpieczeństwa ruchu drogowego)
  • Absolwent elektryczne budowlane (National Grid)
  • Design Engineer (IDX CO. Ltd)
  • Systems Designer (Amor Group)
  • Inżynier Absolwent Test (Goodrich)
  • Zaawansowane Engineer Tworzenie produktu (Jaguar Land Rover)
  • Kierownik Produkcji (Powelectrics Ltd)
Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
£ 9000 (studenci Home / UE) / £ 19.020 (International Students)
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019