Beng w inżynierii mechanicznej

Igbinedion University, Okada

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Beng w inżynierii mechanicznej

Igbinedion University, Okada

WSTĘP przez Dziekana

Ten nowy prospekt dla programów studiów określa szczegółowo informacje na temat struktury Kolegium Inżynierii i zawiera wyciągi z przepisów regulujących uniwersyteckich studiów pierwszego stopnia.

Od 2002/2003 sesji College został oferując studia w czterech głównych dziedzinach, a mianowicie:

 • Inżynieria chemiczna i paliwowa
 • Inżynieria lądowa i wodna
 • Elektryczne / Elektronika i Inżynieria Komputerowa
 • inżynierii mechanicznej

Wszystkie programy są w pełni akredytowany przez obie NUC i Coren.

Nowy prospekt emisyjny, który został oceniony według NUC Benchmark minimalne standardy akademickie (BMAS) musi mieć wielką wartość dla studentów i pracowników uczelni i innych osób, które mogą chcieć uzyskać informacje na temat programów akademickich we wszystkich sześciu wydziałów w Kolegium Inżynierii

Wizja działu jest stać się jednym z najlepszych Mechaniczny Wydziałów Uniwersytetu Nigerii w każdym z uznaniem krajowych i międzynarodowych. Utworzono dział gdzie postęp techniki i technologii jest ciągły dynamiczny. Jej absolwent będzie bardzo zdolnych i przyjazny dla środowiska inżynierów, którzy będą bardzo istotne w sektorach publicznym i prywatnym gospodarki i szybkiego uprzemysłowienia i rozwoju Nigerii.

resortowych MISJA

Resortowych zadaniem jest rozwijać się w krajowym zasobu, który będzie w dalszym ciągu wspierać rozwój Nigerii, jego dywersyfikacja ekonomiczna, aby odpowiadać na potrzeby rządu, przemysłu i społeczeństwa. Zatem, dział zapewni: - State-of-the-art technologii i szkolenia Inżynieria która przygotowuje absolwentów do obowiązków pracy.

 • Do produkcji wykwalifikowanych i kompetentnych inżynierów mechaników w takich dziedzinach specjalizacji jak -metallurgy, płyn, mechaniki maszyn i Termodynamiki - podjęcia odpowiednich działań badawczych, a tym samym produkować najbardziej poszukiwanych przez pracodawców inżynierów pracy, podyplomowe szkoły i instytuty badawcze.
 • Stworzenie powiązań między przemysłem a instytucjami na wzajemnie korzystnych relacji - dążyć do stania się Centrum Doskonałości Inżynierii i Technologii na Zachodzie Afryki sub-region, w którym wiedza i sprzęt, aby przyspieszyć tempo rozwoju przemysłowego mogą być świadczone.

CEL PROGRAMU

Celem tego programu jest harmonizować z realizacją potrzeb i aspiracji vis-a-vis rozwoju przemysłowego i technologicznego wyzwolenie narodowe. Absolwenci muszą więc być zaradny, kreatywny, kompetentny i móc wykonać następujące czynności: 1. Aby zaprojektować projektów Inżynierii Mechanicznej i nadzoruje ich realizację.

 1. Opracowanie i wdrożenie komponentów, maszyn, urządzeń i systemów.
 2. Do projektowania i rozwoju nowych produktów i technik produkcji w przemyśle.
 3. Do zainstalowania i utrzymania kompleksowych systemów inżynieryjnych, aby mogły one działać optymalnie w naszym środowisku.
 4. Aby móc wykonywać oryginalną myśl, mają dobrą ocenę zawodową i być w stanie wziąć odpowiedzialność za kierunku ważnych zadań.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Nigeria - Benin City, Edo
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Nigeria - Benin City, Edo
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą