Read the Official Description

Biotechnologia

College: Instytut Technologii

Profil zawodowy: Studenci mają możliwość uczestniczenia w biotechnologii i inżynierii żywności dwa obszary pracy, jest technika i technologia z zakresu nauk przyrodniczych, nauk biologicznych, zwłaszcza w połączeniu specjalność biotechnologia. materiał biologiczny jest wspólne tematy badawcze inżynierii żywności i biotechnologii, która stanowi podstawę dwóch obszarach podstawy programowej łączenia.

Profesjonalny program szkoleń ma na celu umożliwienie absolwentom pracować jednocześnie właściwy w dziedzinie biotechnologii i przemysłu spożywczego. Biotechnologia i procesy biochemiczne jest szeroka na bazie high-tech zastosowań przemysłowych. Oprócz przemysłu spożywczego, absolwenci także praktycy w szerokim zakresie dziedzin przemysłu farmaceutycznego, przemysłu kosmetycznego, branży ochrony środowiska, standardowe agencji regulacyjnych, Food and Drug Administration i innych agencji.

Czteroletni proces szkolenia, matematyka, fizyka, chemia i podstawowe kursy komputerowe oraz zaawansowane kursy inżynierii połączyć, aby wyposażyć studentów z możliwością wydawania Senior Engineering stosowana do nauk o życiu i biotechnologii. Pod względem kierunku profesjonalnego, zawodowego będzie biotechnologia, technologia żywności i inżynierii trzy główne obszary żywności i Life Science. Część badania zostaną przeprowadzone w zakładzie doświadczalnym, uczniowie będą także uczestniczyć w wizytach studyjnych przemysłowych.

Czas trwania: 4 lata

Israel Institute of Technology uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii specjalizujący się w biotechnologii Guangdong ukończeniu studiów w stopniu licencjata w dziedzinie biotechnologii i Inżynierii Żywności Israel Institute of Technology B.Sc.

instruktorzy

Sima Yaron, kierownik programu Biotechnologii i Inżynierii Żywności

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Guangdong Technion Israel Institute Of Technology »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa