Ukończone studia: Profesjonalny tytuł licencjata w dziedzinie transportu i logistyki
Kierunek: nauki społeczne
Czas trwania: Pełny etat: 3 lata
Kredyty (ECTS) 180
Język wykładowy: rosyjski
Termin składania wniosków: 15 sierpnia 2018 r

Data rozpoczęcia: 1 października 2018 r

Cel programu

Szkolenie dla profesjonalistów z branży transportowej, którzy znają nie mniej niż 2 języki obce i potrafią z powodzeniem zastosować wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności na globalnym rynku usług transportowych i logistycznych.

Będziesz nauczany

Organizacja biznesu, zarządzanie sprzedażą, technologie informacyjne w transporcie, logistyce, prawie transportowym, technologie transportu pasażerskiego i towarowego, usługi celne i spedycyjne, logistyka magazynowania i przeładunku, wzmocnione nauczanie języków angielskiego i (rosyjskiego / niemieckiego / hiszpańskiego i innych)

Staniesz się

Będąc absolwentem programu studiów Business Transport, będziesz:

  • Integracja z już istniejącymi litewskimi i międzynarodowymi organizacjami zbiorowymi, które świadczą usługi logistyczne;
  • Stwórz własną firmę transportową;
  • Praca w firmach zajmujących się transportem ładunków i pasażerów;
  • Praca w różnych instytucjach rządowych i organizacjach biznesowych, w których wymagane są profesjonalni specjaliści logistyki.

Perspektywy na staż / umieszczenie

Działalność transportowa jest jedną z najlepiej funkcjonujących gałęzi przemysłu, co ma ogromny wpływ na wzrost gospodarczy na Litwie, dlatego profesjonaliści transportowi, którzy znają kilka języków obcych, z łatwością znajdują praktyki i staże w tym sektorze. Rynek usług transportowych i logistycznych ma charakter globalny; dlatego perspektywy zatrudnienia istnieją zarówno w litewskich, jak i zagranicznych krajach. Sektor transportu jest światem z ogromnymi możliwościami, a teraz jest idealny czas, aby stać się profesjonalistą w tej dziedzinie.

Program prowadzony przez:
Rosyjski

Zobacz 5 więcej kursów w Vilnius Business College »

Ostatnia aktualizacja July 10, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,700 EUR
2000 EUR / rok dla obywateli UE
Wg lokalizacji
Wg daty