BS sprawiedliwości w sprawach karnych

West Virginia State University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BS sprawiedliwości w sprawach karnych

West Virginia State University

Test Katedra Prawa Karnego oferuje program, który zapewni studentom wiedzę na system wymiaru sprawiedliwości i jego powiązania ze społeczeństwem. Criminal Justice Mission Statement jest następujący: przygotowanie studentów do ról, jak obywatele doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych w społeczeństwie globalnym.

Katedra Prawa Karnego

Katedra Prawa Karnego oferuje program, który zapewni studentom wiedzę na system wymiaru sprawiedliwości i jego powiązania ze społeczeństwem.

Kursy będą dać studentom pogłębionej wiedzy na temat problemu przestępczości w tym społeczeństwie, sprawców przestępstw i teoretycznych przyczyn przestępczości. Fundacja ta przygotowuje studentów do udanej kariery w egzekwowaniu prawa, korekt, próbny / parole, wymiaru sprawiedliwości wobec nieletnich i usług społecznych, a także absolwentów szkoły i potencjalnie do szkoły prawniczej.

Pomyślne zakończenie programu będzie zwiększenie możliwości awansu zawodowego dla tych, którzy już w karnych kariery sprawiedliwości. Katedra Prawa Karnego jest zobowiązana do przekazywania uczniom wiedzy i wrażliwości na wielokulturowych, rasowych i płciowych problemów w systemie wymiaru sprawiedliwości, i szerszego społeczeństwa.

Test Departament Sprawiedliwości Kryminalnej ustanowił Program efektów uczenia się, które określają co nasi studenci będą uczyć się i zdobywać z naszych programów. Wyniki te są przedstawione w następujący sposób:

Wiedza Studenci będą wykazywać znajomość Criminal Justice dziedzinie i analizy obszarów tematycznych w dziedzinie. Obszary te obejmują policyjnych, korty, poprawki

Krytyczne myślenie Studenci będą w stanie wykazać zdolność do problemu rozwiązać. Jako krytyczny myśliciel, będzie analizować decyzje, interpretować informacje i oceny faktów.

komunikacja Studenci będą w stanie wykazać zdolność do skutecznego porozumiewania się przy użyciu odpowiednich mediów. Pisanie i mówienie skutecznie będą podkreślił.

Różnorodność Studenci będą wykazywać wrażliwość na różnych populacjach.

Uczciwość i Odpowiedzialność zawodowa Studenci będą stosować standardy etyczne i zawodowe zachowanie zawodu Criminal Justice.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Charleston, West Virginia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Charleston, West Virginia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą