Przeczytaj oficjalny opis

Program administracja biznes Geneseo jest przeznaczony dla tych, którzy chcą prowadzić i podejmować decyzje, a nie i realizację decyzji innych.


Jako główny Business Administration będzie najpierw rozwijać swoje umiejętności krytycznego myślenia poprzez szeroką sztuk wyzwolonych rdzenia i narażenia na zleceniodawców rachunkowości, ekonomii, matematyki, etyki i prawa. Następnie aktywnie włączyć się w obszarach decyzyjnych, takich jak marketing, zasobów ludzkich, finansów i biznesu międzynarodowego poprzez liczne prezentacje grup, niezależnych projektów badawczych i staży. Możesz także wybrać jedną z naszych 4-1 programów, które pozwalają zaoszczędzić rocznie zarabiać dyplom MBA.

Suma punktów wymagane do ukończenia studiów: 58

  • Co najmniej 50% wszystkich wymaganych ACCT, ECON i MGMT kursów, z których minimum 15 godzin kredytowych zajęć MGMT 300 poziomu, należy podjąć w Geneseo.
  • Zapisy w 300-poziom kursów Szkoły Biznesu jest ograniczona do młodszych i starszych kierunków i nieletnich w Szkole programów biznesowych.
  • Studenci muszą zdać egzamin Writing Proficiency, który jest podawany w każdym semestrze.
  • Generalnie studenci będą brać ten egzamin po zakończeniu Intd 205. Studenci z kredytu transferowego dla Intd 205 są nadal wymagane do pomyślnego ukończenia egzaminu Proficiency.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w The State University of New York at Geneseo »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
32,540 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa