Przeczytaj oficjalny opis

Wielu z nas chce wiedzieć, dlaczego ludzie zachowują się tak, jak robią. Niektórzy z nas chcą naprawdę wiedzieć, dlaczego, a następnie zrobić coś, aby pomóc. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, może być głównym poszukiwaniem psychologii .

Psychologia to badanie umysłu i zachowania. Dyscyplina obejmuje wszystkie aspekty ludzkiego doświadczenia - od funkcji mózgu do działań narodów, od rozwoju dziecka do opieki nad osobami starszymi. W każdych możliwych ustawieniach z ośrodków badawczych do usług opieki zdrowotnej psychologicznej "rozumienie zachowania" jest przedmiotem psychologii. Psychologia na Brad Pitt prowadzi kursy takie jak: Wprowadzenie do psychologii, teorii osobowości, rozwoju dziecka, statystyki, psychologii społecznej, psychologii eksperymentalnej, psychologii psychologii nienormalnej i psychologii doradczej.

Jako major psychologii dowiesz się wiele o tym, dlaczego ludzie zachowują się tak, jak robią. Będziesz skupiał się na jednym obszarze, który Cię interesuje i zaprojektuj i prowadzisz własne badania. Kiedy jesteś gotowy, możesz wyruszyć do społeczności, aby odbyć praktykę w placówce zdrowia psychicznego w miejscowym szpitalu lub w agencji pomocy społecznej lub instytucji korekcyjnej. Możesz nawet wziąć udział w doradztwie związanym z praktyką.

Gdy zarobisz stopień doktora, będziesz gotowy do pracy w służbie społecznej lub agencji zdrowia psychicznego. Lub, możesz pracować w szkole lub w towarzystwie. Możesz nawet przyjąć pracę w agencji rządowej. Lub, możesz zdecydować się na studia do dalszej nauki.

Wymagania merytoryczne w głównych

  • WPROWADZENIE DO PSYCHOLOGII
  • STATYSTYKI: PSYCHOLOGIA
  • ROZWÓJ DZIECI LIFESPAN
  • PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA lub teoria osobowości
  • PSYCHOLOGIA NIEKONWENCJONALNA
  • SESJA PROFESJONALNA W PSYCHOLOGII
  • ANALIZA DANYCH I PISEMNOŚĆ NAUKOWA
  • PSYCHOLOGIA DOŚWIADCZALNA
  • CAPSTONE: PSYCHOLOGIA

Dodatkowe informacje:

Jeśli jesteś studentem transferowym i uzyskałeś już stopień wyższy, nie musisz wypełniać osoby niepełnoletniej.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w University of Pittsburgh at Bradford »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa