Read the Official Description

Licencjat (z wyróżnieniem) Equine Science Degree

Trzy lata studiów w pełnym wymiarze czasu został starannie zaprojektowany, aby umożliwić studentom rozwinąć odpowiednie umiejętności naukowych i wiedzy, aby przygotować się do kariery w ramach wsparcia naukowego i zarządzania konia wydajności.

Licencjat (z wyróżnieniem) Equine Science ma dostęp do doskonałych obiektów dydaktycznych we wszystkich dziedzinach, z Centrum końskiego i laboratoria odgrywa kluczową rolę.

Nauczanie i uczenie się

Nasze doskonałe zasobów edukacyjnych pozwoli Ci rozwinąć jazdy i hodowli umiejętności w Roku 1, aż do korzystania z zasobów laboratoryjnych do pracy doktorskiej w roku 3. Na przykład rok 3 studentów zakończyła niedawno badanie analizujące poziom stresu u koni jest przeszkolony metodami konwencjonalnymi i tych bardziej nowoczesnych metod. Rok 1 studenci pracują wspólnie z Roku 3 licencjackie Opracowania Equine studentów każdego roku do zarządzania zdarzenie między kolegium.

Urządzenia opcjonalne w roku 3 pozwoli Ci wybrać ścieżkę badania właściwe do kariery potrzebuje z naciskiem na koni przedmiotów ścisłych, w tym koni Fizjologii Genetyki Koni i ćwiczeń.

Dostawa przedmiotu jest uzupełniona przez szereg wizyt w stadninach koni, ośrodków sportowych i ośrodków weterynaryjnych z prelegentów w żywieniu, fizjoterapii, genetyki, nauki, ćwiczeń i innych przedmiotów.

Międzynarodowy study tour jest nieoceniona w poszerzanie swojej świadomości przemysłu końskiego, a także jako świetną zabawę i okazję poznać swoich kolegów studentów lepiej.

Metody oceny i możliwości badawczych

Tutorial wsparcie w całym programie studiów pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę, za pomocą zróżnicowanych ocen, w tym studia przypadków, seminaria, raporty śledczych i zajęć praktycznych.

Jakie gatunki będą mi potrzebne?

  • Łącznie 240 UCAS punktów zdobytych na poziomie, w tym co najmniej dwie klasy Cs zdobyte na poziomie A2
  • lub BTEC Dyplom DMM rozszerzony
  • lub City & Guilds Zewn. Dyplom w Zasługi z co najmniej sześciu bloków w wyróżnieniem lub powyżej
  • lub BTEC Dyplom w DD
  • lub City and Guilds Dyplom w D
  • lub profil Merit w odpowiednim kursie dostępu z 45 punktów na poziomie 3

W przypadku, gdy doprowadzi to do mnie?

Będziesz ukończyć staż cztery tygodnie w roku 1 i będzie oczekiwać na bieżąco z rozwojem przemysłu na całym przebiegu. Będziemy zachęcać do wyboru miejsca docelowe, które nie tylko rozwijają swoje umiejętności, ale dają możliwość poznania dobrych praktyk ci.

Przemysł koński jest stale rozwijający się sektor z dużą ilością możliwości rozwoju zawodowego dla osób z dobrych kwalifikacji i umiejętności praktycznych. Obszary o szczególnym popytem są wyścigi, stadniny wydajności i przemysłu sprzymierzone, z których wszystkie są zależne od wsparcia naukowego. Progresja na odpowiednich studiów magisterskich lub doktoranckich jest również opcja.

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Sparsholt College Hampshire »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019