Read the Official Description

Głównym biologii zapewnia absolwentów różnych kursów dla różnorodności doświadczeń w biologii. Program ten, oferowany w Kansas City w naszym kampusie Parkville, obejmuje kursy ogólnej biologii, botaniki, anatomii, fizjologii, genetyki, mikrobiologii i technik badawczych. Z podstawowych kursów podstawowych, a także wymagane chemię podtrzymującą, matematyki, biologii i zajęć fakultatywnych, absolwent biologii będą przygotowane zarówno dla pracowników lub wejście do profesjonalnego lub absolwenta szkoły. Studenci powinni szukać albo dodatkowy głównym lub drobne zapewnienie maksymalnych podyplomowych możliwości.

Test Wydział Nauk Przyrodniczych i fizycznych z zadowoleniem przyjmuje partnerstwo z odpowiednich firm i agencji rządowych, aby umieścić studentów studiujących biologię w Kansas City na stanowiska staż w ich głównym lub pokrewnej dziedzinie. Dział Przyrody i Nauk Fizycznych aktywnie zachęca studentów do pracy w takich miejscach staży i uważa, staże być integralną częścią programu nauczania.

Wyróznienia

Studenci i wykładowcy z programu studiów Biologii Park nadal osiągają wysokie noty w rozpoznawalnych składek, badań i działalności naukowej.

Praca

Szeroki wachlarz opcji związanych z biologii, kariery dostępne dla wykwalifikowanych absolwentów biologii, w tym są:

  • Nauczania biologii w liceum - Becoming przyrody biolog - Praca dla firmy sporządzanie raportów oddziaływania na środowisko - Praca dla departamentu stanu zasobów naturalnych jako biologa, oficera ochrony jakości wody, lub specjalisty - Przeprowadzanie badań w firmie farmaceutycznej, szpital lub dla firmy przemysłowej, takie jak Quaker Oats - Bycie inspektorem do Food and Drug Administration - Zarabianie doktorat stopnia i uzyskania pozycji nauczania / badań na uniwersytecie - licencjackich głównych w biologii z pre-med ostrości jest szczególnie polecany dla studentów osiągających wysokie stopnie naukowe, by stać się lekarzy, optyków, fizjoterapeutów, stomatologów i innych licencjonowanych profesjonalistów.

Reflektor

DR. PATTY Ryberg, adiunkt BIOLOGII, otrzymuje stypendium Fundacji National Science

Patty Ryberg dr., Profesor biologii, został wyróżniony 168.000 dolarów grant z National Science Foundation. Dotacja, dotacja otrzymana pierwszy KSW przez członka wydziału Park University od 1993 roku, ustanowi paleobotanicznej program badawczy w Parku z naciskiem na Antarktyki roślin kopalnych. Studenci będą uczyć się odgrywać kluczową rolę w środowisku rośliny Ziemi i zmienia ekosystem. Dotacja NSF sfinansuje nowe mikroskopy z powiększeniem o wysokiej rozdzielczości, a to pozwoli do 12 Park licencjackich studentów do wzięcia udziału w badaniach stypendialnego. Studenci mają dostęp do tysięcy Antarktyki roślin kopalnych przebywających na Uniwersytecie w Kansas w Lawrence, gdzie Ryberg utrzymuje partnerstwo badań następujące jej po-doktorskie stypendium naukowe.

Program taught in:
Język angielski

See 38 more programs offered by Park University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline