Read the Official Description

Po pierwszej reakcji, można by pomyśleć Geografia ma niewiele wspólnego z życiem z dnia na dzień, a nawet mniej w odniesieniu do tego, co zamierzają zrobić dla przyszłych planów zawodowych. Można by pomyśleć, że studiuje geografię jest niczym więcej niż na pamięć stolic państwa lub nauki działki punktów na mapie. Ale geografia, jako dziedzinie naukowej, jest o wiele więcej niż to!

Geografowie profesjonalne zbadać i przeanalizować wiele powiązań i relacji pomiędzy praktycznie każdym aspekcie miejsc i przestrzeni ponad powierzchnią Ziemi. Dlatego, geografia jest rzeczywiście oryginalna nauka przestrzennego. Niektórzy geografowie nawet opisane pole po prostu (jeszcze odpowiednio) jako naukę o "dlaczego, gdzie?" (Uwaga: Nie tylko "Gdzie")

Dlatego Geografia jest prawdziwie interdyscyplinarny i integracyjny ze swej natury. To bada szerokie spektrum tematów i zagadnień, i to jest tylko dyscyplina w Park University, aby objąć zarówno nauki ścisłe i przyrodnicze. Ze względu na ten szeroki zakres, program Geografia został zaprojektowany, aby umożliwić studentom elastyczność, aby móc wybrać zajęć, które najlepiej apartamenty swoje indywidualne interesy.

Geografii jako dyscypliny akademickiej studiuje wymiary przestrzenne i związki między, kultury, społeczeństwa i procesów na Ziemi.

Łącząc gruntowną podstaw geograficznych i przestrzennych zasad analizy z ramy, które łączy nauki humanistyczne, społeczne i nauk fizycznych; staramy się pomóc w rozwoju przyszłych liderów dla społeczeństwa.

Ci, którzy studiują geografię są dobrze przygotowane, aby zrozumieć i wyjaśnić, globalnych problemów politycznych, które występują pomiędzy krajami, kulturami, miast, regionów i między nimi w poszczególnych krajach.

Ze względu na szeroki wybór specjalistycznych dziedzinach, geografia jest dyscypliną, która może prowadzić do wielu możliwości kariery w prawie każdej branży.

Aby zapewnić maksymalną elastyczność dla studentów zainteresowanych wykonujących badania geografia zdalnie lub w okolicy Kansas City, są oferowane Licencjat w Geografii i drobnych ofert w programie online i geografii w naszym Parkville, Missouri kampusu.

Oferta stopnia

  • Bachelor of Science w Geografii - Minor w Geografii - Minor w Geoscience - Minor w Systemów Informacji Geograficznej - Minor w Global Sustainability

Uzyskane przez studiuje geografię umiejętności sprawiają absolwentów popytu na szeroki zakres możliwości zatrudnienia. Geografia program przygotuje studentów do biznesu i naukowców, zachęcając jednocześnie do umiejętności uczenia się przez całe życie. Związek pomiędzy geografią i świata (kulturowej i fizycznej) sprawia, że ​​zróżnicowane listę kariery. Umiejętności geograficzne są niezbędne do zrozumienia wzory fizyczne, ludzkie wzory i procesy Ziemi. Umiejętności te są niezwykle ważne dla każdego, kto myśli o globalnej społeczności. Wydział Nauk naturalne i fizyczne zadowoleniem przyjmuje partnerstwo z odpowiednich firm i agencji rządowych, aby umieścić uczniów na stanowiskach staż w ich głównym lub pokrewnej dziedzinie. Dział Przyrody i Nauk Fizycznych aktywnie zachęca studentów do pracy w takich miejscach staży i uważa, staże być integralną częścią programu nauczania. Stopień ten wymaga minimum 120 godzin kredytowych ogółem na studia.

Program taught in:
Język angielski

See 38 more programs offered by Park University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline