Przeczytaj oficjalny opis

Znajduje się w Kansas City, Park University jest jednym z niewielu uczelni, która oferuje sportowe szkolenie w stanie Missouri. Nasz Szkolenie sportowe Program Edukacji jest akredytowany przez CAATE (Komisji w sprawie akredytacji Athletic Training Edukacji.) Głównym zapewnia studentom z różnych kursów i praktycznych doświadczeń w zakresie zapobiegania, opieki i rehabilitacji urazów sportowych. Studenci muszą złożyć formalny wniosek o dopuszczenie do tego programu. Akceptacji oparta jest na minimalną całkowitą średnią ocen, sukcesy w wyznaczonych kursach zawodowych, zaleceń, szkoleniowych i sportowych umiejętności i biegłości, o minimalnej zakończeniu obserwacyjnych godzin pod bezpośrednim nadzorem biegłego Athletic Trainer. Po zakończeniu Bachelor of Science in Athletic TrainingStudenci mają prawo do podjęcia Izbie egzamin certyfikacyjny.

Dziedzinie edukacji

Studenci uczą się umiejętności zawodowych w następujących dziedzinach:

  • Zarządzanie ryzykiem i zapobieganie urazom - Patologia i ostrej opieki urazów i chorób - ortopedyczne badanie kliniczne i diagnostyka - Choroby i niepełnosprawność - warunki stosowania - Klimatyzacja, ćwiczenia rehabilitacyjne i skierowanie - Farmakologia - psychospołeczne interwencji i skierowania - aspekty żywieniowe urazów i chorób - Administracja Opieka zdrowotna

Stypendia

Studentów realizujących Bachelor of Science in Athletic Training albo Bachelor of Science w Fitness i Wellness mogą ubiegać się o następujące stypendia, jeżeli spełniają wszystkie wymogi kwalifikacyjne.

Marion Tollaksen Fischer obdarzony stypendialny

Aby kwalifikować się, odbiorca musi być Athletic Training głównym, mają minimalną 3,0 skumulowaną średnią ocen, i złożyć jeden list polecający od certyfikowanego trenera sportowego. Stypendium z tego funduszu prezent nie może przekroczyć 36 godzin kredytowych naukę w roku akademickim, w tym lecie.

Stypendium sportowe Wydział Szkolenia

Aby kwalifikować się, odbiorca musi zadeklarować sport szkolenie lub fitness i wellness, jak ważnym, mieć minimum 3,0 skumulowaną średnią ocen, i złożyć jeden list polecający od certyfikowanego trenera sportowego lub pracownika służby zdrowia i wellness.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 38 więcej kursów w Park University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa