Read the Official Description

Doktor nauk technicznych w dziale inżynierii produkcji

Departament Inżynierii Produkcji Uniwersytetu w Atilim oferuje licencjat nauk ścisłych (mgr inż. MfgE) oraz tytuł magistra nauk ścisłych (M.Sc.) w dziedzinie inżynierii produkcji. Celem programu jest zapewnienie poziomu doświadczenia, aby umożliwić studentom bezpośredni dostęp do dowolnych stanowisk w branży lub kontynuowania nauki . Wymiary klas są niewielkie, aby uczniowie mogli się zwrócić na siebie. Wydział posiada doktorantów z niektórych najlepszych szkół inżynierskich. W dalszym ciągu prowadzą projekty badawcze i inżynierskie, które zapewniają liczne możliwości uczestnictwa studentów w najnowocześniejszych technologiach w okresie letnim lub niepełnym w roku szkolnym.

Misja


Dział Inżynierii Produkcji zapewni jakość kształcenia inżynieryjnego, aby przygotować Inżyniera Produkcji , którzy mają możliwość włączenia dzisiejszych technologii i kreatywności do projektowania dzięki wykorzystaniu zasobów, czasu, pieniędzy i pracy w jak najbardziej efektywny sposób, bez lekceważenia faktów środowiskowych. Silny element laboratoryjny programu nauczania, z możliwością staży przemysłowych i doświadczeń badawczych, zapewni umiejętności inżynieryjne, które zwiększą zrozumienie zastosowań nauk technicznych i realizację znaczenia kształcenia ustawicznego.

Wizja


Wizją departamentu jest stworzenie narodowej i międzynarodowej instytucji z jej wysokiej jakości zespołem dydaktyczno-badawczym, laboratoriami i ośrodkiem badawczym.

Oferty pracy

Inżynierowie ds. Produkcji są potrzebni w każdej branży, która produkuje dowolny produkt. Branże, które zatrudniły naszych absolwentów obejmują komputery, elektronikę, motoryzację, kosmonautykę, chemikalia i tworzywa sztuczne. Większość miejsc pracy w przemyśle wytwórczym znajduje się w dużych miastach, w których występują ciężkie koncentracje przemysłu. Istnieje szczególna potrzeba inżynierów produkcji w Turcji.

Cele towarowe

Niektóre dziedziny zainteresowania Działem Inżynierii Produkcji są zdefiniowane poniżej:

1. Formowanie czołowe
2. Kucie
3.Extrusion
Rysunek 4.Tube/wire/sheet
5.Rolling
6.Zewnętrzne formowanie
7.Zamknięcie
8.Polimer / Produkcja kompozytów
9. Materiały ceramiczne i pojedyncze metale krystaliczne
10. Charakterystyka materiału
Testy 11.Tension / Compression, oznaczanie krzywej przepływu
12. Eksperymenty z formowaniem metalu, oznaczanie FLD
13.Powtórne eksperymenty
14.Wysoka temperatura, wieloosiowe badania materiału
15.Materiały charakteryzujące XRD, skaningowy mikroskop elektronowy (SEM) i analizy mikrostrukturalne
16.Measurement i metrologia
17.Optyczne systemy pomiarowe (GOM)
18.Komputery sterowane komputerowo (CMM)

Program taught in:
Język angielski

See 12 more programs offered by Atilim University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
8 semestry
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa