BSC w komputerowych i internetowych technologii (top-up)

Somerset College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BSC w komputerowych i internetowych technologii (top-up)

Somerset College

Opis przedmiotu

Rozwijanie umiejętności w zakresie technologii i będziesz na zatrudnienie na całym świecie. Ten sektor przemysłowy nadal rośnie, a nasze kierunki studiów można wyposażyć w umiejętności pracodawcy wymagają dla ich pracowników. W rezultacie, Somerset College obliczanie absolwenci cieszyć doskonałe perspektywy i satysfakcję zawodową.

Zawarte w naszym przepisie jest zobowiązanie do rozwijania umiejętności zawodowych, w celu zwiększenia szans na zatrudnienie po ukończeniu studiów swój.

Licencjat (z wyróżnieniem) doładowanie roku obejmuje:

  • Finał Główne Computing projektu - Relacyjne bazy danych - Mobile Application Development - hurtowni danych i Business Intelligence - Mobile Network i ochrona osób i mienia - moduł opcjonalny - Wspólna praca i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości - opcjonalny moduł

Nauczanie i ocena

Nasza kadra specjalistów nauczania mają praktyczne doświadczenie w pracy w informatyce i oferują naukę w laboratoriach ekspertów najnowocześniejszych i sal lekcyjnych.

Ocena jest poprzez szereg zadań, badania i prezentacje. W ramach kursu, będzie zobowiązany do realizacji projektów, zarówno w grupach i indywidualnie.

Widocznym elementem kursu jest stosowanie oceny w-oczywiście, gdzie moduły są oceniane przez zespół nauczycieli Oczywiście kiedy je zakończyć. Głównym celem tego programu jest ostateczne roku duży projekt i rozprawa, tak, że można pokazać case wysoki poziom umiejętności komputerowych.

Progresja kariera

Jako absolwent computing, świat naprawdę jest twój ostryg. Zostanie wyposażona w zakresie umiejętności informatycznych, które są wszystkim bardzo pożądane dla potencjalnych pracodawców. Ponadto, będziesz miał doświadczenie w pracy w środowiskach realnego świata, gdzie zdolność do adaptacji i umiejętność radzenia sobie ciśnienie są niezbędne.

Wymagania kwalifikacyjne

Aby ubiegać się o BSc (z wyróżnieniem), należy mieć ukończone studia Foundation lub równoważny.

Dorośli studenci, którzy nie spełniają tych wymogów formalnych wejścia zapraszamy do zastosowania, jeśli mogą one dowody zainteresowania w dziedzinie badań.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,500 GBP
Locations
Wielka Brytania - Taunton, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Taunton, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą