Przeczytaj oficjalny opis

BSC W Rachunkowości Stosowanej

ACCA i Oxford Brookes University współpracowały nad opracowaniem BSc w dziedzinie rachunkowości stosowanej, który jest dostępny wyłącznie dla studentów ACCA, którzy chcą uzyskać stopień naukowy w trakcie studiów nad kwalifikacją ACCA.

Głównym celem programu studiów licencjackich jest poszerzenie dostępu do Uniwersytetu Oxford Brookes (OBU) i umożliwienie studentom ACCA na całym świecie możliwości uzyskania stopnia OBU. Stopień BSc ma na celu zwiększenie i poszerzenie wiedzy i umiejętności zdobytych przez Ciebie w trakcie studiów zawodowych oraz poprawę skuteczności jako profesjonalnej studentki rachunkowości i przyszłego profesjonalisty finansowego.

Dzięki uzyskaniu BSc (hons) w dziedzinie rachunkowości stosowanej, przyznawanej przez Oxford Brookes University, nie tylko pokażesz potencjalnym lub istniejącym pracodawcom, że posiadasz wszystkie odpowiednie umiejętności absolwenta, aby wyposażyć cię w świetną karierę w zakresie rachunkowości i finansów, to z uczelni, która ma reputację doskonałości.

Aby uzyskać stopień, musisz wypełnić cały moduł podstawowego poziomu ACCA i przesłać projekt badawczy i analityczny do Uniwersytetu w celu oceny.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w OPAL College London »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa