Business Administration i Zarządzania + główny (w języku hiszpańskim)

EAE Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Business Administration i Zarządzania + główny (w języku hiszpańskim)

EAE Business School

Zmiany na rynku pracy oraz aktualna umiędzynarodowienie i mobilność pracy wymaga specjalistów z wysokim poziomem kwalifikacji. Oficjalna Degree in Business Administration, ze stopniem na Politechnice Katalońskiej (UPC), zapewnia silne zaplecze akademickie i zawodowe praktyka, ściśle związane ze światem biznesu.

Stopień Business Administration przygotowuje do funkcji w obszarze ogólnym spółki lub konkretnej dziedzinie, takich jak finanse, marketing i sprzedaż, inwestycje, zarządzanie, rachunkowość Ogólnej i Zasobów Ludzkich między innymi.

Stopień ten pozwala studentom uczyć się podstaw systemu gospodarczego, w którym możemy przenieść ją bliżej do różnych obszarów prowadzenia działalności gospodarczej z trzech punktów widzenia: - Z ogólnego punktu widzenia, z treści wszystkich obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa; - Z czystym praktyczne wskazówki, do 630 godzin praktyk biznesowych uznanych jako opcjonalne kredytów; - I z wszechstronnej metody mające na celu uzyskanie niezbędnych umiejętności, aby wejść na rynek pracy.

Ostatecznie stopień ADE jest przeznaczony do szkolenia specjalistów, którzy wiedzą, jak prowadzić, zarządzania i prowadzenia działalności gospodarczej lub organizacji i innych instytucji publicznych i prywatnych. Profesjonaliści zdolne do przyjmowania ról przywódczych w kontekście złożonych i zmieniających się globalnych relacji i przygotowany do podejmowania decyzji w warunkach niepewności.

Double Degree Magister +

EAE zaprojektował trzy możliwe trasy: 1. Degree in Business Administration + Master in Marketing i Zarządzanie sprzedażą - Dla profesjonalistów, którzy chcą zdobyć solidne wykształcenie i wiedzę z zakresu marketingu, umiejętności potrzebne, aby nauczyć się reagować na środowisko i na obecnym rynku, a zwłaszcza zdolność do wcielania nowych technologii w przewagę konkurencyjną. Magister nauczał w języku hiszpańskim lub angielskim.

  1. Magister Business Administration + Master in Financial Management - Przygotowane tworząc specjalistów finansowych, aby być elastyczne, brać udział w strategicznym zarządzaniu przedsiębiorstwem, wiedzą dotyczą wszystkich działów organizacji i mają możliwość optymalizacji procesu decyzyjnego w zmieniającym się środowisku gospodarczym i finansowym.

  2. Degree in Business Administration + Master in Project Management - Zaprojektowany, aby skutecznie i efektywnie szkolić menedżerów, którzy mogą Direct, planowania, organizowania i kontroli złożonych i globalnych projektów ochrony przyrody. Przygotowuje uczestników do wykonania i zdać egzamin certyfikacji Project Manager Professional (PMP) z Project Management Institute (PMI).

Podwójny stopień szkolenia z zakresu Business Administration + Master pozwala studentom w krótkim czasie ukończyć szkołę z silnym specjalizacji w jednym z kluczowych obszarów zarządzania przedsiębiorstwem.

Ponadto EAE oferuje możliwość studiowania Bachelor of Business Administration następujące trasy Dwujęzyczny hiszpański - angielski.

Jak kredyty podzielony?

Degree in Business Administration 240 ECTS

  1. Przedmioty podstawowe: 66 ECTS 2. Przedmioty obowiązkowe: 144 ECTS 3. Do wyboru tematów: 18 ECTS 4. Doświadczenie zawodowe (opcjonalnie): Między 12 a 18 ECTS 5. Finał projektu: 12 ECTS

Magister EAE: 60 ECTS

  1. Magister zarządzania marketingu i sprzedaży: 60 ECTS 2. Magister zarządzania finansowego: 60 ECTS 3. Magister Zarządzania Projektami: 60 ECTS
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą