Pracować ramię w ramię z jednymi z najlepszych naukowców w kraju. Razem będą przekraczać granice chemii i biochemii.

Chemicy istnieje duże zapotrzebowanie dzisiaj w przemyśle, administracji i laboratoriach uniwersyteckich, a struktura wynagrodzenia jasno: mediana wynagrodzenia dla doktorskiej, MS, a posiadacze stopni BS były $ 100600, $ 85000 i $ 73900 rocznie, odpowiednio, w 2012 roku ,

Zakład Chemii i Biochemii na Uniwersytecie Karoliny Południowej jest jednym z najlepszych w południowo-wschodniej, z programami badawczymi światowej klasy w dziedzinie biochemii i analitycznej, nieorganicznej, organicznej i chemii fizycznej. Dział został niedawno miejsce w Top 40 w Stanach Zjednoczonych przez Inżynierii Chemicznej i Nowości i konsekwentnie wymienione przez American Chemical Society jako jeden z 30 najlepszych programów w kraju, w oparciu o Ph.D. wydajność.

Od 2000 roku, do tej pory mieści się w l58,000 metrów kwadratowych, 36 milionów dolarów centrum, który został zaprojektowany, aby być zakład chemii nowatorskie. Nasi utalentowani członkowie wydziału są łatwo dostępne i zainteresowany edukację swoich studentów. Nasi profesorowie zdobyły liczne nagrody; osiem, na przykład, otrzymali nagrodę gubernatora for Excellence in Science, corocznie na górę naukowiec w stanie Karolina Południowa.

Studentów studiów na kierunku chemii mają dziesiątki kursów do wyboru w zakresie ogólnej, analitycznej, biologicznej, nieorganicznej i chemii fizycznej, jak również kursów interdivisional. Nasza jest jednym z trzech programów studiów chemicznych uznanych za doskonałość przez Państwową Komisję o szkolnictwie wyższym.

Program Absolwent - przeznaczony do produkcji kwalifikacjach, szeroko wykształceni i kreatywni naukowcy -leads do Ph.D. ze stężeniami w analitycznej, biologicznej, nieorganicznej, organicznej i chemii fizycznej. Wymagania kursu i badawcze są elastyczne i mogą być dostosowane do tła i zainteresowań każdego studenta. Proszę czytać naszą stronę internetową po więcej szczegółów. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Nasz Zakład Chemii i Biochemii jest nie tylko jednym z najlepszych, w południowo-wschodniej, jest to jeden z najsilniejszych w kraju. Mamy programy badawcze światowej klasy analitycznej, biochemii i biologii molekularnej, środowiskowej, nieorganicznej, organicznej, fizycznej i teoretycznej i chemii polimerów, z wielu bardzo udanych współpracy interdyscyplinarnej.

Uznanie Narodowy

Dla dziedzin jak badania zorientowane w chemii i biochemii, jeden z najlepszych mierników siły dział jest jakość jej absolwentów programów. Dział jest konsekwentnie w rankingu 30 najlepszych w kraju w Ph.D. Wydajność przez American Chemical Society. W ostatniej ocenie National Research Council programów chemii podyplomowych, nasze 25 miejsce oparty na szczeblu krajowym na podstawie średniej kompozytowego wskaźników jakości obliczonych na Cornell University, w tym liczby publikacji na członka wydziału, liczba cytowań otrzymał za publikację odsetek wydziału z finansowania badań i liczbę razy wydziału zostały uznane ze znaczącymi nagrodami. Wśród uczelni publicznych tylko, że ranking jest 13 krajowym. Narodowa Fundacja Nauki uplasowało nas 34-ci w kraju w wydatkach na badania i rozwój chemicznego w 2011 roku, znacznie wyprzedzając wiele instytucji o porównywalnej wielkości.

Nasz program studiów otrzymała wyróżnienie za osiągnięcia przez The South Carolina Komisji o szkolnictwie wyższym "... za wysoką jakość programu prowadzącego do Chemii BS. "Stworzyliśmy wyzwanie program, który daje każdemu studentowi solidne podstawy w dziedzinie nauk chemicznych, ale z wykładowców, który pozostaje łatwo dostępne i angażują się w pomoc wszystkim naszym studentom odnieść sukces.

Ludzie i sprzęt

Dział posiada 35 dożywotnich wydziału, 21 habilitacyjnych stypendystów i pracowników naukowych, 159 doktorantów, a 23 z personelu pomocniczego. Od 2000 roku, do tej pory mieści się w John M. Palms Center for Graduate Science Research (GSRC). Kilka z naszych grup badawczych zajmują przestrzeń laboratorium w najbliższej Horizon I (HZN1), Jones Physical Science Center (Jones) i Sumwalt College (SMWALT). Mapa z naszych uniwersyteckich budynków kampusu znajduje się na stronie lokalizacje.

Wybierasz się w podróż

Chemia jest wspaniałym zawodem. Jego różnorodność oferuje wyzwanie dla każdego i zapewnia niezrównane możliwości rozwiązywania istotnych problemów naukowych i pożytkiem dla społeczeństwa jako całości. Chemicy są popytu w przemyśle, administracji i laboratoriach naukowych. Mediana wynagrodzeń dla doktorskiej, MS i BS posiadacze stopnia były $ 102000, $ +85.000 i 72000 $ rocznie w 2013 roku.

Nagradzany Wydział

Jakość i obietnica wydziału został uznany spoza Uczelni, jak i wewnątrz. Dziesięć z naszych obecnych członków wydziału są Fellows of American Association for Advancement of Science. Od 1985 roku, gubernator Karoliny Południowej uhonorował najlepszych naukowców w badaniach w stanie rocznie. Szesnastu członków wydziału z działu otrzymali gubernatora Oscara dziesięć for Excellence in Science lub prowadzenie badań naukowych, cztery dla młodego naukowca nagród za doskonałość w badaniach naukowych, a dwa za doskonałość w świadomości Naukowych. W uczelni, jesteśmy jednym z najlepszych wydziałów w otrzymaniu najwyższe nagrody Uniwersytetu. Dwadzieścia cztery wydziału otrzymali Nagrodę Badawczą Russell i edukacyjnych Nagroda Fundacji Badawczej do spraw nauki, matematyki i inżynierii, pięciu członków wydziału nie zdobył najwyższe wyróżnienie Uczelni do doskonałości w nauczaniu, Nagrodę Amoco Foundation; dziewięciu członków wydziału otrzymali nagrodę Michael J. Mungo do doskonałości w nauczaniu licencjackich; i dwa otrzymali Michael J. Mungo Award for Excellence w Graduate nauczania. Nasz wydział otrzymał również krajowe i międzynarodowe uznanie zdobywając nagrody z American Chemical Society (ACS) oraz służąc jako redaktorów i członków rad redakcyjnych doradczych dla wielu prestiżowych czasopism chemicznych.

Otwórz drzwi do świata nauki. Stopień w chemii i biochemii daje narzędzia, aby odnieść sukces tam, gdzie chcesz iść, z branży medycyny rząd akademickich.

Współczesny świat jest cud techniki; postęp zależy od nowych pomysłów, nowych koncepcji i nowego rozumienia. Wszystkie te rzeczy są uzależnione od wysokiej jakości badań.

W sercu, chemii i biochemii stopni są stopnie naukowe, a główną instytucją badawczą jak University of South Carolina jest doskonałym miejscem, aby je zdobyć. Dział daje nie tylko akademickiej i laboratoryjne doświadczenie, aby odnieść sukces w badaniach interdyscyplinarnych tutaj na uczelni, ale także okiem, mentoring i połączenia dla kształcenia kariery swojego wyboru. Wszystko na jednym z najbardziej przyjaznych kampusach w Ameryce.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w University of South Carolina »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019