Read the Official Description

Co znajduje się w biznesie z IT (Doładowanie) Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście o?

Aby uzyskać dyplom z wyróżnieniem w biznesie z IT, studenci zobowiązują 120 kredytów. To będzie składać się z 60 punktów bazowych w modułów obliczeniowych i badań, 20 kredytów specjalistycznych modułów i projektu specjalista 40 kredytowej.

Projekt specjalistą pozwala skonsolidować poprzednie nauki i rozwijać te pomysły i materiały w krytyczny i analityczny sposób. Projekt specjalista wykazać swoją zdolność do podejmowania znaczny kawałek pracy. Będzie to również cenne jako prezentacja dla swoich zdolności i umiejętności zawodowych oraz zapewnić solidne przygotowanie do studiów podyplomowych.

Stosowane są różne metody oceny, niektóre moduły zajęć mogą korzystać wyłącznie lub inni mogą używać mieszankę pracy kurs i egzaminy, grupy i poszczególnych projektów.

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Kurs ten stanowi idealną drogę dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć karierę w komputerów, technologii informatycznych i pokrewnych dziedzinach. Zapewnia również studentom uziemienia do ubiegania się o tytuł magistra na Uniwersytecie w Salford lub inna uczelnia jest.

See 13 more programs offered by The Manchester College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019