Read the Official Description

Zwiększenie kariery

Jeśli masz HND w elektrotechnice i chcesz rozszerzyć swoje umiejętności techniczne i aplikacyjne, to ten roczny kurs doładowania jest dla Ciebie. Projektuj i rozwijaj systemy inżynieryjne dla różnych dziedzin na dzisiejszym szybko zmieniającym się rynku.

Nauczysz się zintegrowanego i multidyscyplinarnego projektowania elektrycznego, elektronicznego, komputerowego, telekomunikacyjnego, mechanicznego i wspomaganego komputerowo w środowisku inżynierskim. Spodziewaj się zdobycia umiejętności krytycznych dla branży, takich jak praca zespołowa i przywództwo, naucz się skutecznie komunikować i wymieniaj pomysły ze specjalistami i szerszą publicznością.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki, stażu lub doświadczenia zawodowego studentom z domu / UE podczas studiów stacjonarnych rozpoczynających się we wrześniu 2019 roku.

Dlaczego warto studiować elektrotechnikę i komunikację w LSBU?

 • Nr 1 London modern uni dla absolwentów w dziedzinie elektrotechniki i elektroniki (Complete University Guide 2019).
 • Specjalne pomieszczenia: skorzystaj z naszej sali projektów elektronicznych i specjalistycznych laboratoriów.
 • Krótkie briefingi i prace projektowe dla przedsiębiorstw pozwolą zwiększyć szanse na zatrudnienie i doradztwo lub na prowadzenie własnej firmy.
 • Nasi pracownicy to eksperci, z którymi warto się dzielić.

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Zajmiemy się analogowymi i cyfrowymi systemami komunikacji oraz cyfrowym przetwarzaniem sygnału (DSP) dla komunikacji. Ten kurs przygotuje Cię do kariery w wielu dziedzinach inżynierii elektrycznej i elektronicznej, gdzie stosowane są systemy elektroniczne, w szczególności w systemach sterowania wbudowanego, w których programowane są wielkoskalowe układy scalone i wykorzystywane do automatyzacji typowych procesów.

W projekcie "make-design-test" dostosujesz zasady teoretyczne do rozwiązywania rzeczywistych problemów inżynierskich. To doświadczenie w dostarczaniu innowacji sprawia, że ​​jesteś atrakcyjny dla pracodawców. Innowacja jest podstawą tego, co inżynier robi na co dzień. Inżynierowie szukają praktycznych sposobów na ulepszenie, zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, zwiększenie bezpieczeństwa, zwiększenie odporności, szybsze, bardziej zintegrowane i bardziej efektywne.

Każda decyzja podejmowana przez profesjonalnego inżyniera ma szersze uwarunkowania społeczne, środowiskowe, etyczne, ekonomiczne i handlowe - nauczymy Cię również o tym. Możesz być pewny jednej rzeczy - że ukończysz studia mając pewność, że wykonasz kolejny krok w karierze.

 • Innowacje i przedsiębiorczość
 • Zaawansowana elektronika analogowa i RF
 • Analogowe i cyfrowe systemy komunikacyjne
 • Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) do komunikacji
 • BEng projekt z ostatniego roku

Możliwość zatrudnienia

Energetyka w Zjednoczonym Królestwie dodaje gospodarce wartość netto ponad 15 miliardów funtów rocznie, a sama sprzedaż energii elektrycznej wynosi około 100 milionów funtów dziennie. Główni gracze w tej branży od dużych krajowych operatorów sieci do regionalnych dystrybutorów i firm energetycznych. Sprostanie wyzwaniom związanym z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w celu zmniejszenia problemów związanych ze zmianą klimatu oznacza, że ​​nigdy nie było bardziej ekscytującego czasu na zaangażowanie w przemysł energetyczny i związany z nimi przemysł.

Perspektywy kariery są doskonałe w tym rozwijającym się sektorze inżynieryjnym. Absolwenci elektrotechniki mają wysokie wynagrodzenia i często angażują się w nowatorskie projekty. Możesz pracować dla graczy z branży, od dużych krajowych operatorów sieci do regionalnych dystrybutorów i firm energetycznych.

Spójrz na potencjalne kariery, w tym inżynier elektryk, na temat perspektyw.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy Uniwersytetem Roku dla Absolwenta Zatrudnienia już drugi rok z rzędu - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018, 2019.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Profesjonalne linki

Nasze bliskie związki z branżą zapewniają, że nasz kurs jest na bieżąco z ich potrzebami - a to oznacza, że nasi absolwenci są poszukiwani.

Członkostwo IET (za darmo)

Otrzymasz członkostwo studenckie w IET, gdy zarejestrujesz się bez dodatkowych kosztów. Korzyści obejmują dostęp do zasobów IET, możliwości kariery i wsparcia oraz dedykowaną strefę online dla uczniów i praktyk, w której znajdziesz zasoby do nauki, wiadomości, wskazówki i wiele więcej. Dodatkowo będziesz częścią dużej profesjonalnej sieci, dzięki czemu możesz zacząć rozwijać swoje kontakty.

Instytut Technologii i Technologii (IET) jest profesjonalnym społeczeństwem dla społeczności inżynieryjno-technologicznej, z ponad 150 000 członków w 127 krajach.

Udogodnienia

Nasi uczniowie uczą się w środowisku, które jest bardzo zgodne z wiodącymi technologiami. Uzyskują wiedzę i szkolenia niezbędne do sprostania przyszłym wymaganiom dotyczącym produktów i usług. Nauczysz się korzystać z najnowszych technologii interfejsu komputerowego w naszym laboratorium National Instruments. Laboratorium, sponsorowane przez National Instruments, zawiera wirtualne stanowiska pracy przy użyciu oprogramowania, w tym Multisim, Ultiboard i Labview.

Nauczać i uczyć

Twoi wykładowcy są wiodącymi praktykami w swoich dziedzinach, więc wszystko, co robimy, jest branżowe. Dowiesz się poprzez wykłady, seminaria, samouczki i praktyczną pracę. Biorąc udział zarówno w projektach grupowych, jak i indywidualnych, oceniamy Twoją pracę poprzez połączenie zajęć i egzaminów, a prace projektowe i laboratoryjne liczą się do ostatecznej nagrody.

Podejmiemy indywidualne podejście. Otrzymasz osobistego opiekuna na czas trwania kursu, z którym możesz omawiać kwestie związane z kursami i sprawami osobistymi, pracować nad osobistym planem rozwoju i ustalać własne cele.

Nauczymy Cię również umiejętności życiowych skutecznej komunikacji, rozwiązywania problemów, planowania projektu i pracy zespołowej, które wyróżnią cię i dadzą ci najlepszą szansę na zdobycie pracy, którą chcesz po skończeniu szkoły.

Personal Tutoring

Jako student inżynierii, przydzielony zostanie wyznaczony nauczyciel podczas pierwszych trzech tygodni w LSBU. Rolą Twojego nauczyciela jest być głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Powinni być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz jakiekolwiek trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć spotkanie z osobistym opiekunem co najmniej dwa razy w semestrze. Niektóre spotkania będą indywidualne, a inne będą w małych grupach. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail lub osobiście.

Wymagania wstępne

2019 wpis do potwierdzenia

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Jak złożyć wniosek

Studenci zagraniczni

Wnioskodawcy międzynarodowi (spoza kraju / UE) powinni śledzić nasz międzynarodowy sposób stosowania przewodnika.

Instrukcje dla kandydatów do domu / UE

Tryb

W przypadku kursów w pełnym wymiarze godzin, prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego systemu dostępu do szkół wyższych (UCAS) przy użyciu naszego kodu L75. UCAS jest organizacją odpowiedzialną za zarządzanie aplikacjami na kursy szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii.

W przypadku kursów w niepełnym wymiarze godzin możesz złożyć wniosek bezpośrednio na uniwersytecie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat składania wniosku (w pełnym i niepełnym wymiarze godzin), zobacz nasz sposób stosowania strony.

Nocleg

Po złożeniu oferty możesz ubiegać się o zakwaterowanie. Możesz wypożyczyć z LSBU, a zajmiesz się bezpośrednio z uniwersytetem, a nie z zewnętrznymi dostawcami. Oznacza to, że możemy zagwarantować Ci opcje pasujące do wszystkich budżetów, z wyraźnymi umowami najmu i czynszami obejmującymi wszystko, co obejmuje ubezpieczenie Twoich rzeczy osobistych, dostęp do Internetu w każdej sypialni i pralnię na miejscu.

Lub, jeśli wolisz wynajmować prywatnie, możemy dać ci listę właścicieli - po prostu zapytaj o nasze usługi zakwaterowania.

Finanse

Nie musisz czekać na potwierdzone miejsce na kursie, aby rozpocząć ubieganie się o finansowanie dla studentów. Przeczytaj, jak płacić za swoje studia licencjackie.

Przygotuj się, aby zacząć

Zgłaszane zdarzenia

Po otrzymaniu oferty wyślemy Ci e-maile z informacjami o wydarzeniach, które przeprowadzamy, aby pomóc Ci przygotować się do kursu.

Witaj w tygodniu

Przed rozpoczęciem kursu wyślemy ci informacje o tym, co musisz zrobić przed przyjazdem i podczas pierwszych kilku dni w kampusie. Możesz przeczytać o tym procesie na naszych stronach powitalnych.

Program taught in:
Język angielski

See 132 more programs offered by London South Bank University »

Last updated February 22, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,250 GBP
Zajęcia w pełnym wymiarze godzin 1 rok Studenci UE / macierzyste: 9 250 £. Kształcenie w pełnym wymiarze godzin na 1 rok Studenci zagraniczni: 13 780 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020
Application deadline

Wrześ. 23, 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020