Doładowanie do Beng w zakresie elektroniki i inżynierii komunikacyjnej

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Doładowanie do Beng w zakresie elektroniki i inżynierii komunikacyjnej

London South Bank University

Zwiększenie kariery

Jeśli masz HND w elektrotechnice i chcesz rozszerzyć swoje umiejętności techniczne i aplikacyjne, to ten roczny kurs doładowania jest dla Ciebie. Projektuj i rozwijaj systemy inżynieryjne dla różnych dziedzin na dzisiejszym szybko zmieniającym się rynku.

Nauczysz się zintegrowanego i multidyscyplinarnego projektowania elektrycznego, elektronicznego, komputerowego, telekomunikacyjnego, mechanicznego i wspomaganego komputerowo w środowisku inżynierskim. Spodziewaj się zdobycia umiejętności krytycznych dla branży, takich jak praca zespołowa i przywództwo, naucz się skutecznie komunikować i wymieniaj pomysły ze specjalistami i szerszą publicznością.


Dlaczego warto studiować elektrotechnikę i komunikację w LSBU?

 • Nr 1: Londyński nowoczesny uniwersytet dla elektrotechniki i elektroniki, Sunday League League 2017.

 • Specjalne pomieszczenia: skorzystaj z naszej sali projektów elektronicznych i specjalistycznych laboratoriów.

 • Krótkie briefingi i prace projektowe dla przedsiębiorstw pozwolą zwiększyć szanse na zatrudnienie i doradztwo lub na prowadzenie własnej firmy.

 • Nasi pracownicy to eksperci, z którymi warto się dzielić.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Omówimy systemy komunikacji analogowej i cyfrowej oraz cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) dla komunikacji. Ten kurs przygotuje Cię do kariery w wielu dziedzinach inżynierii elektrycznej i elektronicznej, w których stosowane są systemy elektroniczne, w szczególności w systemach sterowania wbudowanego, w których zintegrowane są wielkoskalowe układy scalone i wykorzystywane do automatyzacji typowych procesów.

W projekcie "make-design-test" dostosujesz zasady teoretyczne do rozwiązywania rzeczywistych problemów inżynierskich. To doświadczenie w dostarczaniu innowacji sprawia, że ​​jesteś atrakcyjny dla pracodawców. Innowacja jest podstawą tego, co inżynier robi na co dzień. Inżynierowie szukają praktycznych sposobów na ulepszenie, zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, zwiększenie bezpieczeństwa, zwiększenie odporności, szybsze, bardziej zintegrowane i bardziej efektywne.

Każda decyzja podejmowana przez profesjonalnego inżyniera ma szersze uwarunkowania społeczne, środowiskowe, etyczne, ekonomiczne i handlowe - nauczymy Cię również o tym. Możesz być pewny jednej rzeczy - że ukończysz studia mając pewność, że wykonasz kolejny krok w karierze.

 • Innowacje i przedsiębiorczość
 • Zaawansowana elektronika analogowa i RF
 • Analogowe i cyfrowe systemy komunikacji
 • Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) do komunikacji
 • BEng projekt z ostatniego roku


Możliwość zatrudnienia

Energetyka w Zjednoczonym Królestwie dodaje gospodarce wartość netto ponad 15 miliardów funtów rocznie, a sama sprzedaż energii elektrycznej wynosi około 100 milionów funtów dziennie. Główni gracze w tej branży od dużych krajowych operatorów sieci do regionalnych dystrybutorów i firm energetycznych. Sprostanie wyzwaniom związanym z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w celu zmniejszenia problemów związanych ze zmianą klimatu oznacza, że ​​nigdy nie było bardziej ekscytującego czasu na zaangażowanie w przemysł energetyczny i związany z nimi przemysł.

Perspektywy kariery są doskonałe w tym rozwijającym się sektorze inżynieryjnym. Absolwenci elektrotechniki mają wysokie wynagrodzenia i często angażują się w nowatorskie projekty. Możesz pracować dla graczy z branży, od dużych krajowych operatorów sieci do regionalnych dystrybutorów i firm energetycznych.

Spójrz na potencjalne kariery, w tym inżynier elektryk, na temat perspektyw.


Usługa zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Udogodnienia

Nasi uczniowie uczą się w środowisku, które jest bardzo zgodne z wiodącymi technologiami. Uzyskują wiedzę i szkolenia niezbędne do sprostania przyszłym wymaganiom dotyczącym produktów i usług. Nauczysz się korzystać z najnowszych technologii interfejsu komputerowego w naszym laboratorium National Instruments. Laboratorium, sponsorowane przez National Instruments, zawiera wirtualne stanowiska pracy przy użyciu oprogramowania, w tym Multisim, Ultiboard i Labview.


Nauczać i uczyć

Twoi wykładowcy są wiodącymi praktykami w swoich dziedzinach, więc wszystko, co robimy, jest branżowe. Dowiesz się poprzez wykłady, seminaria, samouczki i praktyczną pracę. Biorąc udział zarówno w projektach grupowych, jak i indywidualnych, oceniamy Twoją pracę poprzez połączenie zajęć i egzaminów, a prace projektowe i laboratoryjne liczą się do ostatecznej nagrody.

Podejmiemy indywidualne podejście. Otrzymasz osobistego opiekuna na czas trwania kursu, z którym możesz omawiać kwestie związane z kursami i sprawami osobistymi, pracować nad osobistym planem rozwoju i ustalać własne cele.

Nauczymy Cię również umiejętności życiowych skutecznej komunikacji, rozwiązywania problemów, planowania projektu i pracy zespołowej, które wyróżnią cię i dadzą ci najlepszą szansę na zdobycie pracy, którą chcesz po skończeniu szkoły.


Personal Tutoring

Jako student inżynierii, przydzielony zostanie wyznaczony opiekun podczas twoich pierwszych trzech tygodni w LSBU. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Powinni być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz jakiekolwiek trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Będziesz mieć spotkania z osobistym opiekunem co najmniej dwa razy w semestrze. Niektóre spotkania będą indywidualne, a inne będą w małych grupach. Możesz skontaktować się ze swoim nauczycielem, aby uzyskać dodatkowe wsparcie przez e-mail lub osobiście.


Wymagania wstępne

2018 zgłoszenie musi zostać potwierdzone

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,250 GBP
Pełna opłata za brytyjski / UE: 9250 £; Opłata międzynarodowa: 13125 £
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą