Read the Official Description

Kurs

Stopniowanie w prawie Ibmec zajmuje się prawie w całości zachęcić studentów do pracy połączeń między jego różnymi gałęziami, a także jego powiązania z innymi obszarami, takimi jak Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Student pochłania wiedzę niezbędną do prawnika w tym samym czasie jest przygotowany, aby omówić dogłębnie całą rzeczywistość, która go otacza.

Ibmec zachęca swoich uczniów do odkrywania w praktyce tworzenia nowych koncepcji i pomysłów, dzięki czemu jest odporny profesjonalny i dostosować do różnych segmentów. Umiejętności takie jak przywództwo i przedsiębiorczość są opracowane w trakcie trwania poprzez staże, projekty rozbudowy i metodologii, która sprawia, że ​​nauczyciel, w sposób systematyczny, omówienie zastosowania prawa.

Doskonałość koncentruje zorientowanych na praktykę część programu studiów na Wydziale Prawa Ibmec, prowadzącym działalność w Legal Practice Center Evandro Lins e Silva. Dzięki bezpłatnej usługi dla ludzi, którzy nie mają środków finansowych na pokrycie kosztów sądowych i kosztów adwokackich, student ma kontakt z rzeczywistością sądownictwa, sporządzanie pism procesowych, udział stron, prowadzenie działań kryminalistycznych i uczestniczy w rozprawach. W Centrum Przedsiębiorczości i internacjonalizacji - CIS, uczniowie mogą pracować w mniejszych firm z pierwszej połowy i cieszyć się międzynarodowy zasięg poprzez umowy z ponad 54 instytucji na całym świecie.

Rynek pracy

KARIERA PUBLIC przestrzeni prawnej sądownictwa, Public Defender, Ministerstwo publicznych (prokuratury i prokuratora Sprawiedliwości), porady prawne, prawo władz lokalnych, przedsiębiorstw państwowych, spółek akcyjnych, między innymi.

Advocacy firmy propagatorów i kancelarie prawne, które działają w różnych dziedzinach prawa, takich jak: cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy, własności intelektualnej, międzynarodowe, itp

DYPLOMACJA Konkurs o przyjęcie do służby dyplomatycznej wymaga szerokiej wiedzy z różnych dziedzin wiedzy prawniczej. Przebieg prawa jest zatem jednym z wariantów najbardziej odpowiednich dla tworzenia przyszłego dyplomatą.

Kariera polityczna Szkoła ustawa przewiduje zainteresowany karierą polityczną większą wiedzę na temat struktury państwa, polityki publicznej i funkcjonowania procesu legislacyjnego, umożliwiając tworzenie bardziej zdolnych polityków technicznych i społecznych, które mogą działać w ramach ustawodawczej lub wykonawczej.

UCZELNIE profesor i naukowiec z uczelni i instytutów badawczych i edukacji prawnej.

Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 5 more programs offered by Ibmec »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
4580 godziny
Zaoczne
Cena
2,850 BRL
Opłata: R $ 2,850.00
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline