Read the Official Description

lasallebarcelona

A Szkolenie uzupełniające dla absolwentów kursu w Computer Systems Engineering Technicznego lub Zarządzania za uzyskanie tytuł inżyniera informatyki na techniczne Inżynierowie systemów komputerowych lub zarządzania adresami Ponad 2 lata doświadczenia (data uzyskania stopnia), aby ułatwić im dostęp do nowych Graduado / A w Inżynierii Komputerowej.

Zawartość kursu zostały określone w oparciu o pamięci nowy poziom w budownictwie oficjalnie zatwierdzony przez ANECA, Rady Uniwersyteckiej oraz Dyrekcję Generalną Uniwersytetów.

PUBLICZNOŚCI

"Aby uzyskać dostęp do kursu należy posiadać tytuł Inżynierii Technicznej i Zarządzania z minimum 2 lata przed datą rejestracji do niego.

Dla nowego Wyższe / a Inżynierii Komputerowej jest zobowiązany do zarejestrowania, zdać wszystkie przedmioty w Akcesoria Oczywiście w tym przedstawieniu końcowego stopni naukowych, w sumie 60 punktów. "

PRZYGOTOWUJE PAR

"Tytuł absolwenta / A w Inżynierii Komputerowej dla Uniwersytetu Ramon Llull jest zgodna z zaleceniami ustanowionych przez Radę Uniwersytetu na posiedzeniu 04 grudnia 2008 w sprawie niektórych sekcjach załącznika I do dekretu królewskiego 1393/2007 z dnia 29 października przez organizację oficjalnego nauczania uniwersyteckiego w pamięci do wniosku o przeprowadzenie weryfikacji oficjalnych tytułów zawodu Inżynierii Komputerowej jest ustalone.

Cele osiągane z tego tytułu są:

 • Dowiedz się autonomicznie nowej wiedzy i odpowiednich technik w zakresie projektowania, rozwoju i eksploatacji systemów komputerowych.
 • skutecznego komunikowania się, zarówno w formie pisemnej i ustnej, wiedza, procedury, wyniki i pomysły związane z ICT, aw szczególności informacji, znając jej wpływ społeczno-ekonomiczny.
 • Zrozumienie odpowiedzialności społecznej, etycznej i zawodowej i cywilnej, jeśli w ogóle, aktywności Inżyniera i jego rolę w dziedzinie TIK i społeczeństwa opartego na wiedzy.
 • Tworzenie i wdrażanie projektów IT z wykorzystaniem zasad i własnych metod inżynierii.
 • Projektowania, rozwijania, oceny i zapewnienia dostępności, ergonomia, systemy bezpieczeństwa, aplikacji i usług oraz użyteczność, jak również informacje przekazane zgodnie z prawem i przepisami.
 • Określ, oceniają i wybierają platformy sprzętowe i programowe dla rozwoju i realizacji aplikacji i usług z różnych zawiłości.
 • Czy matematyczne, fizyczne, ekonomiczne i socjologiczne podstawy potrzebne do interpretacji, wybór, ocenę i tworzenie nowych pojęć, teorii, wykorzystuje i postęp technologiczny w zakresie technologii informacyjnej i jej zastosowania.
 • Tworzenie, rozwój i utrzymanie systemów informatycznych i aplikacji z wykorzystaniem różnych metod inżynierii oprogramowania i języków programowania, dostosowanych do rodzaju zastosowania należy opracować utrzymanie poziomów jakości wymagane.
 • Tworzenie i rozwój systemów i architektur scentralizowanych lub rozproszonych integrujące sprzętu, oprogramowania i sieci.
 • Zaproponować, analizować, walidacji, interpretowania i zainstalować i utrzymywać rozwiązania w realnych sytuacjach w różnych obszarach zastosowań w organizacji.
 • Tworzenie, wdrażanie, organizowania i zarządzania systemami i usług kontekstach korporacyjnych i instytucjonalnych w celu poprawy procesów biznesowych, biorąc odpowiedzialność i prowadzi jego wdrożenie i ciągłe doskonalenie i ocenić jego skutki gospodarcze i społeczne.

WYMAGANIA

Aby uzyskać dostęp do kursu należy posiadać tytuł Inżynierii Technicznej i Zarządzania z minimum 2 lata przed datą rejestracji do niego.

Dla nowych Wyższe / a Inżynierii Komputerowej jest zobowiązany do zarejestrowania, zdać wszystkie przedmioty w Akcesoria Oczywiście w tym przedstawieniu końcowego stopni naukowych, w sumie 60 punktów.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Technologia komputerowa i są obecne we wszystkich działaniach biznesowych i we wszystkich sektorach. W Katalonii, w ciągu ostatniego roku akademickiego 9 uniwersytetów oferujących studia w Inżynierii Komputerowej, która pokazuje zapotrzebowanie na tych specjalistów, ale też ważne jest, aby wybrać uczelnię, gdzie tego badania i dostarczyć najbardziej aktualne i zróżnicowany trening.
 • Inżynier mechanik lub komputer jest w stanie zaprojektować, wdrożyć i utrzymywać systemy komputerowe, które zapewniają rozwiązania problemów podniesionych przez przedsiębiorstwa. Jest wtedy, profesjonalistą, który współpracuje z najnowszymi technologiami i nowymi produktami i wykonuje swoje funkcje we wszystkich sektorach działalności gospodarczej.
 • Jako inżynier oprogramowania będą pracować nad projektami dla Internetu (wyszukiwarki, społeczności internetowych, zarządzania treścią, etc.), rozrywki (gry, gry online, etc.), interaktywnej telewizji cyfrowej, medycynie, instytucji finansowych i bankowości, administracji, firm oprogramowanie, motoryzacyjny, lotniczy, przemysł energetyczny, przemysł farmaceutyczny, itp
Program taught in:
Język hiszpański
Kataloński

See 22 more programs offered by laSalle Barcelona »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019