Read the Official Description

A "Uzupełniające szkolenie dla absolwentów architektury technicznej dla uzyskania stopnia w budownictwie"Gwarantuje poziom dyscypliny i jakości szkolenia wymagającego La Salle - Ramon Llull University i są skierowane do architektów technicznych z minimum 2 lata od uzyskania obu stopni, aby ułatwić im dostęp do nowego stopnia absolwent inżynierii budynek.

Zawartość kursu zostały określone w oparciu o raport nowego stopnia budownictwie oficjalnie zatwierdzony przez ANECA, Rady Uniwersyteckiej oraz Dyrekcję Generalną Uniwersytetów.

Skierowane do

Architekci techniczne z minimum 2 lata od uzyskania oba tytuły, za to, aby ułatwić im dostęp do nowego certyfikatu w budownictwie.

przygotować kilka

Według "porządek" ECI / 3855/2007 z dnia 27 grudnia Absolwent w budownictwie może:

 • Kierowania materiału wykonanie robót budowlanych.
 • Opracowanie studiów i planów bezpieczeństwa i higieny pracy.
 • Przeprowadzenie działań technicznych obliczeń, pomiarów, ocen, ekspertyz.
 • Opracowanie projektów technicznych.
 • Zarządzaj nowych technologii budowlanych.
 • Ołów i zarządzanie wykorzystaniem, konserwacja i utrzymanie budynków.
 • Zapewnienie procesów produkcyjnych technicznych materiałów.
 • Zarządzaj prawdziwy proces nieruchomości jako całości.

Absolwenci w budownictwie może rozwijać swoją działalność w urzędach zawodowych w programistów, kierownik projektu, w budowie lub zakładów przemysłowych, w administracji publicznej, edukacji, etc.

Metodologia

Materiały i oczywiście treść są zorganizowane w czterech sekcjach: rzeczywista szkoleniowych formatu, case studies, doświadczenie zawodowe oraz projekt końcowy stopień.

Wymagania

Możesz uzyskać dostęp do tych badań w La Salle ze stopniem inżyniera lub wyższym, korzystnie pokrewnych dziedzinach. Tytuły powinny być zatwierdzane w Państwowej hiszpańskim.

Główne punkty

 • Wydział i profesjonalistów z wielkim prestiżem, połączyć naukę z działalnością zawodową praktycznego doświadczenia w międzynarodowym projektów flagowych. Krużganek (architekci, inżynierowie, architekci techniczne, ekonomiści, prawnicy, etc.) odnosi się do treści nauczania na krzyż.
 • Adekwatność programu szkolenia do rzeczywistych potrzeb rynku, otwierając wachlarz możliwości kariery dla absolwentów w budowaniu wszystkich uczestników procesu budowlanego. Szczególny nacisk położony jest na wszystkich przedmiotów, dyscypliny, profesjonalizmu, etyki i uczciwości, które są niezbędne, jeśli chcemy poprawić sektora, który wymaga nowego sposobu, aby par excellence.
 • Włączenie technologii i innowacji w programie nauczania, zgodnie z potrzebami współczesnego społeczeństwa i przyszłych specjalistów. Niektóre przedmioty są prowadzone w języku angielskim, tak że w końcu masz odpowiedniego poziomu, który pozwala na pracę w całej Europie.
 • Możesz uczestniczyć w projekcie oikodomos, który to projekt badań edukacyjnych finansowanych w ramach programu kształcenia przez całe życie w Unii Europejskiej, która koordynuje ARC ENGINYERIA I Grupa Arquitectura La Salle i uczestniczące szkoły architektury i urbanistyki oraz ośrodki badania Belgii, Cypru, Francji, Słowacji, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Celem projektu jest stworzenie wirtualnego kampusu poświęconej studia sposoby życia i form mieszkalnictwa we współczesnej Europie.
 • Na podstawie programowej z architekturą: La Salle, studenci nauki i technologii budowlanej i architektów w dniu pierwszego kursu razem i pracować razem, aby równym poziomie we wszystkich badaniach. Zatem w praktyce odpowiednich tytułów zarówno teoretycznej i praktycznej pracy.
 • Poprzez promowanie pracy zespołowej. Wspólne szkolenia między architektów i inżynierów budowlanych, od początku do końca wyścigu, jako podstawę dla przyszłej współpracy zawodowej.
 • Połączenie ze światem biznesu. Stały związek uczelniami firmy do oceny jakości, osiągnięcie wymaganych umiejętności i kompetencji oraz dostosowanie programu nauczania do potrzeb budownictwa.
Program taught in:
Spanish (Spain)
Kataloński

See 22 more programs offered by laSalle Barcelona »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Maj 2019
Duration
1 rok
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline

Maj 2019