Read the Official Description

lasallebarcelona

La Salle Campus Barcelona oferuje 5 podwójnych stopni w zakresie inżynierii ICT. Podwójne stopni studenci mogli ukończyć college w ciągu 5 lat akademickich, z dwoma oficjalnymi kierunków studiów.

Konstrukcja tych podwójnym stopniu pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są komplementarne, a tym samym zapewnić studentowi globalnego i interdyscyplinarnego podejścia, które zostanie otwarte wiele możliwości kariery: charakterystyka każdego z kursów podjęte, stopnie i specjalności profile z mieszaną wiedzę o dwóch obszarach.

Technologia komputerowa i są obecne we wszystkich działaniach biznesowych i we wszystkich sektorach. Technika ta ma wpływ na wszystkie aspekty zarządzania i konfiguracji systemów komputerowych, jak również tworzenie aplikacji i łączenie różnych platformach, wzmacniając treści odnoszące się do administracji i architektury systemów informatycznych i informacji. Dodatkowo, podwójny stopień wykształcenia absolwentów w Multimedia Inżynierii są doskonałe technologie, zdolne integratorów zdecydować, że drogi muszą przyjąć technologię być naprawdę skuteczne w roli mediatora w procesie komunikatywny i kreatywny.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

 • Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU).
 • Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS).
 • Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA.
 • Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania.
 • Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat.
 • Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es).
 • Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub skompletowane) cursados ​​poza państwa hiszpańskiego, musi przynieść zaświadczenie od
 • uniwersytet, jako ich stopnia jest urzędnik w swoim kraju.
 • Jeśli spełniasz żadnego z tych wymagań można rozpocząć proces przyjmowania La Salle, własnym dla każdego gatunku.

Po ukończeniu studiów student otrzyma tytuł licencjat w dziedzinie inżynierii komputer z Universitat Ramon Llull.

przygotowuje się do

Projektowanie, wdrożenie i utrzymanie systemów informatycznych, które dostarczają rozwiązań problemów poruszanych przez przedsiębiorstwa.

Prace nad projektami dla Internetu (wyszukiwarki, społeczności internetowych, zarządzania treścią, etc.), rozrywki (gry, gry online, etc.), interaktywnej telewizji cyfrowej, medycyna, instytucji finansowych i bankowości, administracji, firm programistycznych, motoryzacja, aeronautyka, przemysł energetyczny, przemysł farmaceutyczny, itp

Stosowania wiedzy w każdym rodzaju branży: medycznej, dla osób niepełnosprawnych, sportowe, kulturalne, edukacyjne, zapobieganie zagrożeniom, odzyskiwanie historycznej, artystycznej, rozrywkowej lub strategicznego pamięci doradczej, wśród wielu innych grup.

kierownicy projektów Trenuj, by wiedzieć, co potrzebne jest "interaktywny materiał" do korzystania z widokiem na projektowanie rozwiązań operacyjnych opartych na różnych dyscyplin do rozwiązywania złożonych problemów.

WYMAGANIA

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

 • * Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU).
 • * Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS).
 • * Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików).
 • * Jeśli masz już wykształcenie wyższe.
 • * Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat.
 • * Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby wejść na uniwersytet i dostęp testowy proces zatwierdzania na uniwersytet (PAU) w UNED

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Prestiż i tradycja. La Salle był 1 Telekomunikacja Szkoła powstała w Katalonii i na 1, aby rozpocząć inżynierii dźwięku i obrazu, ponad 25 lat temu. W Inżynierii Komputerowej mamy więcej niż 18 lat szkolenia naszych absolwentów / DAS, zarówno na szczeblu państwowym i międzynarodowym.
 • La Salle był pierwszym uniwersytetem w Hiszpanii oferują studia w Multimedia Techniki (1996) oraz oferować pierwszy i jedyny oficjalny stopień w Multimedia Inżynieria całego państwa (2008). Mamy ponad 12-letnie powstawania i rozprzestrzeniania się naszych absolwentów / das całej Europie.
 • Mamy ponad 30 wiodących laboratoriów technologicznych w stanie, w którym można dokonać praktyki. Wśród nich możemy wyróżnić praktyk i projektów użyteczności, systemów cyfrowych, mikroprocesory, Programowanie, Projektowanie stron www, sztucznej inteligencji, systemów operacyjnych i telematyki.
 • Będziesz ćwiczyć w MEDIALAB La Salle: lab Motion capture czasu rzeczywistego (MOCAP) w Europie Południowej, z 24 kamer termowizyjnych VICON największych ultra wysokiej wydajności.
 • Użytkownik ma dostęp do jednego z laboratoriów i DCU Usability, Projektowanie User Centered, z większą projekcji na poziomie europejskim: Użytkownik Lab La Salle daje najnowszą technologię i sprzęt "eye tracking", aby śledzić i analiza ruchu oka w czasie rzeczywistym.
 • Obecnie 100% absolwentów pracy po ukończeniu studiów, a 60% naszych studentów skończyć zatrudnionych w firmach, gdzie złożyli swoje praktyki.
 • Będzie rozwijać zautomatyzowanej platformy "LS maker" mają być dostarczone na początku roku akademickiego wszyscy studenci pierwszego roku od różnych stopni inżynierskich.
Program taught in:
Język hiszpański
Kataloński

See 22 more programs offered by laSalle Barcelona »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019