Read the Official Description

lasallebarcelona

La Salle Campus Barcelona oferuje 5 podwójnych stopni w dziedzinie inżynierii ICT. Podwójne stopni studenci mogli ukończyć college w ciągu 5 lat akademickich, z dwóch oficjalnych stopnia.

Konstrukcja tych podwójnym stopniu pozwala studentom uczyć się dwa tytuły, które są komplementarne, a tym samym zapewnić studentowi wszechstronnego i interdyscyplinarnego podejścia, które otwiera wiele możliwości kariery: charakterystyka każdego z cursados ​​stopni i specjalnych profili mieszanym wiedzy o dwóch obszarach.

PUBLICZNOŚCI

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

 • Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU).
 • Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS).
 • Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików). Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez akredytacji UNED lub za pośrednictwem UNED jeśli jesteś EHEA.
 • Jeśli masz już wykształcenie wyższe. Powinny mieć udział uniwersytet za granicą, trzeba być w stanie sprawdzić co najmniej 30 punktów lub dostęp poprzez zatwierdzenie szkoły i PAU przez UNED, poprzez akredytację UNED jeśli jesteś EHEA lub poprzez homologacją stopnia uniwersyteckiego w Hiszpania.
 • Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat, a od ponad 45 lat.
 • Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby rozpocząć studia na uniwersytecie, a proces zatwierdzania testowy dostęp do University (PAU) przy UNED (www.uned.es).
 • Uczniowie, którzy mają dostęp częściowy stopień studiów (lub zakończone) cursados ​​poza państwa hiszpańskiego, musi przynieść zaświadczenie z uczelni macierzystej, a ich poziom jest urzędnik w swoim kraju.

Jeśli spełniasz żadnego z tych wymagań można rozpocząć proces przyjmowania La Salle, własnym dla każdego gatunku.

przygotowuje się do

inżynierowie kolejowe ze zdolnością do rozumienia różnych obszarów biznesowych, realiów rynkowych i zrozumieć wszystkie strony interakcji w procesie rozwiązywania sprawnie, rzeczywistych potrzeb otoczenia biznesu i społeczeństwa.

Profesjonaliści, którzy zarządzają obszary Inżynierów ICT, zajmując wyjątkową pozycję w branży. Inżynierowie łączą wiedzę z zarządzania inżynierii prowadzić projekty i zespoły specjalistów.

Jest to międzynarodowy, innowacyjny i przedsiębiorczy programów, które zawierają poprzecznie, znajomość zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności i etyki, a wysoki odsetek pacjentów w języku angielskim. Innowacyjne szkolenia i nowoczesny model kształcenia przygotowanie specjalistów, którzy chcą zintegrować zalety nowych technologii w innowacyjnym zarządzaniu w kontekście globalnym.

Inżynier / komputer jest w stanie zaprojektować, wdrożyć i utrzymywać systemy komputerowe, które zapewniają rozwiązania problemów podniesionych przez przedsiębiorstwa. Jest to więc, profesjonalistą, który współpracuje z najnowszymi technologiami i nowymi produktami i wykonuje swoje funkcje we wszystkich sektorach działalności gospodarczej.

Jako inżynier oprogramowania będą pracować nad projektami dla Internetu (wyszukiwarki, społeczności internetowych, zarządzania treścią, ...), rozrywki (gry, gry online, ..), interaktywnej telewizji cyfrowej, medycynie, instytucji finansowych i bankowości, administracji, przedsiębiorstw oprogramowanie, motoryzacyjny, lotniczy, przemysł energetyczny, przemysł farmaceutyczny, itp

WYMAGANIA

Można uzyskać dostęp do tego gatunku:

 • * Od liceum, gdy zdał egzaminy wstępne do University (PAU).
 • * Z wyższego poziomu (cykle szkoleniowe CFGS).
 • * Jeśli prowadzą wykształcenie wyższe, że nie skończył i chcą ją kontynuować w La Salle (transfer plików).
 • * Jeśli masz już wykształcenie wyższe.
 • * Jeśli wprowadzono egzamin wstępny na studia od ponad 25 lat.
 • * Jeśli jesteś studentem, Unii Europejskiej oraz innych krajów, z którymi wnieśli umów międzynarodowych mających zastosowanie w tej sprawie; trzeba spełnić wymagania akademickie w systemie edukacyjnym kraju, w którym studiujesz, aby wejść na uniwersytet i dostęp testowy proces zatwierdzania na uniwersytet (PAU) w UNED

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Prestiż i tradycja. La Salle był 1 Telekomunikacja Szkoła powstała w Katalonii i na 1, aby rozpocząć inżynierii dźwięku i obrazu, ponad 25 lat temu.
 • W Inżynierii Komputerowej mamy więcej niż 18 lat szkolenia naszych absolwentów / DAS, zarówno na szczeblu państwowym i międzynarodowym.
 • Zawiera on najnowsze trendy technologiczne i wpływy, zwłaszcza w dużej praktycznej treści przedmiotów.
 • Na Technological Innovation Park La Salle Biznesu i pobudzania kreatywności i innowacyjnego ducha, które pozwoliło na stworzenie ponad 90 firm od 2001 roku.
 • Dla wielu możliwości pracy oferowanych przez stopień w Inżynierii Komputerowej. Obecnie 100% absolwentów pracy po ukończeniu studiów, a 60% naszych studentów skończyć zatrudnionych w firmach, gdzie złożyli swoje praktyki.
 • La Salle 7 różnych stopniach Inżynierii uczy i 1 roku jest wspólny dla nich wszystkich.
 • Będzie rozwijać zautomatyzowanej platformy "LS maker" mają być dostarczone na początku roku akademickiego wszyscy studenci pierwszego roku od różnych stopni inżynierskich.
Program taught in:
Język hiszpański
Kataloński

See 22 more programs offered by laSalle Barcelona »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019