Read the Official Description

Podwójny program studiów w dziedzinie inżynierii i technologii w telekomunikacji Bachelor in Business Administration (Gitt-ADE)

Bachelor107

Ten podwójny stopień jest pierwszym etapem programu w Inżynierii Telekomunikacji i BBA.

Całkowity czas trwania tego programu wynosi 6,5 roku. W trakcie programu studenci łączą studia inżynierskie z tymi of Business Administration. Oznacza to nieznaczne przeciążenie pracą całej 6-letniego programu Inżynierii Telekomunikacja. Studia Business Administration rozpocząć w pierwszym roku od stopnia i studentów, którzy są zainteresowani muszą być zapisane w GITI-ADE połączeniu programu od samego początku.

Oczekuje się, że ostatni termin będzie wyłącznie poświęcona dysertacji magisterskiej i zakończenia stażu.

Umiędzynarodowienie

Studenci mogą mieć możliwość uczestniczenia w okresach badawczych jak studentów zagranicznych walut w czwartym roku tytuł licencjata w zależności od uczelni przyjmującej, i / lub w trakcie staży końcowego terminu realizacji programu.

Profil

Zalecany jest do studentów, którzy ukończyli prądu wtórnego i pre-uniwersyteckie kursy przygotowujące do edukacji w dziedzinie Nauki i Technologii, wziąwszy matematyki i przedmiotów fizycznych, aby ułatwić postęp na studia licencjackie. Podobnie, jest to praktyczne dla studentów, którzy ukończyli zaawansowane Programy kształcenia zawodowego związanych z ICT i elektroniki.

Główne cechy osobiste i akademickiego profilu kandydata to:

 • Zainteresowanie wiedzy naukowej i technologicznej.
 • Flair do obliczeń i logicznego rozumowania w rozwiązywaniu problemów.
 • Łatwość uczenia się, zdolność do pracy i gotowość organizacyjną.
 • Umiejętność analizy i syntezy informacji.
 • Odpowiedzialność podczas przeprowadzania indywidualnej pracy i umiejętność pracy w zespole.
 • Gotowość do stosowania pojęć i wiedzy w praktyce.

Warunki przyjęcia na studia

Zakończenie aktualnego średniego i uniwersyteckiego kursu wstępnego przygotowania edukacji (lub odpowiednik) i University egzamin wstępny, zarówno przekazywane w regularnym okresie badania z maja / czerwca.

Studenci z zagranicznych systemów edukacji:

Uniwersytet egzamin wstępny dla obcokrajowców (PAU), z wyjątkiem studentów, którzy studiowali w systemach edukacji w krajach Unii Europejskiej lub w krajach, które mają umowę z Hiszpanii w tym zakresie, a które spełniają wymogi akademickie w swoich systemach edukacji domowej dopuszczenia do uniwersytetu. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych dla tej grupy studentów lub o organizacji egzamin wstępny dla Cudzoziemców Uniwersytetu, proszę odwiedzić stronę internetową "UNED".

Dotacje i pomoc finansowa

Uniwersytet, jako instytucja Kościoła katolickiego poświęconej wszystkich członków społeczeństwa, oferuje szereg stypendiów i pomocy finansowej dla swoich studentów, aby pomóc w kosztach badań i zapewnienie równych szans w oparciu o indywidualne potrzeby każdego ucznia.

Pomoc ta pochodzi bezpośrednio od Uniwersytetu, z wpłat dokonywanych przez Fundację Comillas-ICAI Uniwersyteckiego Funduszu kościelnych dotacjom nieautonomicznym fundament dla kandydatów do kapłaństwa oraz od innych organizacji i osób prywatnych.

Uniwersytet oferuje własną pomoc finansową Stopnia studentów licencjackich o ograniczonych zasobach, w postaci częściowego obniżenia czesnego.

Studenci z Uniwersytetu mają prawo do takich samych świadczeń jak innych hiszpańskich studentów w zakresie ubezpieczeń szkolnych, urzędowych dotacji i innych dotacji.

Comillas oferuje programy licencjackie dla studentów rozpoczynających naukę na wyższym poziomie. Oferujemy także studia podyplomowe dla absolwentów i profesjonalistów.

Kariera i perspektywy akademickie

Sektor technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) jest obecnie przeżywa ogromny rozkwit. Program ten łączy w sobie tradycyjną inżynierii telekomunikacyjnej szkolenia multidyscyplinarnego przygotować naszych studentów do funkcji kierowniczych w placówkach zagranicznych. Dzięki tym wszystkim, nasi inżynierowie od razu znaleźć najwyższej jakości zawodowej zarządzaniu firmami technologicznymi i przedsiębiorstw w innych sektorach.

Perspektywy kariery

ICAI Inżynierowie Telecom to profesjonaliści, które prowadzą projekty w dziedzinie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, przyjmując zakresu odpowiedzialności i kwalifikujące się do stanowisk kierowniczych zdobytych umiejętności z ich multidyscyplinarnych edukacji w integracji systemów i technologii. Niektóre z perspektywami zawodowymi są:

 • Planowanie, obliczania i projektowania systemów i produktów telekomunikacyjnych.
 • Planowanie, eksploatacji i utrzymania urządzeń i usług IT.
 • Techniczne zarządzanie przedsiębiorstwem.
 • Develepment i innowacji w dziedzinie łączności.
 • IT i łączności bezpieczeństwa.
 • Doradztwo, konsultacje i służby cywilnej.
Program taught in:
Język angielski

See 24 more programs offered by Universidad Pontificia Comillas »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
78 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019