Read the Official Description

Dyplom Sztuki Kulinarnej jest przeznaczony dla tych, którzy zdecydowali się kontynuować karierę w ekscytujący sztuki kulinarnej. To unikalne umiejętności-napędzane Program prowadzi przez kluczowe etapy klasycznej i międzynarodowej kuchni przygotowania, garde żłobie, rzeź, cukierni i piekarni, a w tym samym czasie, rozwija swój profesjonalizm i umiejętności w produkcji żywności standardów światowej klasy.

Dlaczego warto wybrać ten program?

Zyskasz cennych informacji na temat najnowszych trendów w branży i umiejętności do tworzenia eksploatacyjnych arcydzieła. To połączenie sprawi, że poszukiwanym specjalistą w tej branży. Ponadto, silne sieci zdobył przez Szkołę Sztuki Kulinarnej również daje dodatkową przewagę w przyszłej kariery.

Czego można oczekiwać od tego programu?

Program rozpoczyna się od poziomu kursu orientację, gdzie są wprowadzane do tematów takich jak: podstawowe kulinarne, kuchnia, higieny żywienia, pieczenia, ciasto, układ kuchni i projektowania. Po opanowaniu podstaw, program, a następnie skupić się na przygotowaniu żywności zaawansowanym poziomie, który obejmuje całość poszycia gotowanie i potrawy i wypieki do perfekcji.

Program Internship

Można przejść semestr kompleksowe szkolenia w programie stażu. Został on specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić intensywną praktyczną naukę doświadczenie w trudnych warunkach pracy.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • SPM / O-Levels / UEC lub równoważne z co najmniej trzech (3) kredytów.
  • Wnioskodawcy, którzy posiadają inne kwalifikacje będą rozpatrywane w każdym przypadku indywidualnie.

Wloty: styczeń, kwiecień i sierpień.

Czas trwania: 2 lata i semestr stażu.

Program taught in:
Język angielski

See 13 more programs offered by BERJAYA University College of Hospitality »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Duration
5 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline