Read the Official Description

Dyplom Zarządzania Podróży i Turystyki zakłada nauczanie zarówno wiedzy i umiejętności niezbędnych, aby stać wybitny personelu turystyki i branży turystycznej. Oprócz modułów związanych z turystyką, takich jak rezerwacje i sprzedaż biletów, biura podróży i działań turystycznych, program udostępnia również do modułów, takich jak zarządzanie, rachunkowość, marketing i przedsiębiorczość.

Dlaczego warto wybrać ten program?

Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) informuje, że turystyka jest jednym z największych na świecie twórców zawodowych i stanowi obecnie jednym na dwanaście miejsc pracy na całym świecie. Z wysokiej jakości edukacji i szkoleń przez tego Dyplom Turystyki i Zarządzania Podróż programu, absolwenci będą mieli wiele możliwości pracy w turystyce i branży turystycznej.

Czego można oczekiwać od tego programu?

W trakcie programu, będzie zaangażowany w praktycznej pracy, szkolenia, wyjazdy, wycieczki rzeczywistych podróży (zarówno przychodzące / krajowego i wychodzące) planowanie i operacje kierowane przez wykładowców. Kluczowi gracze branży będzie również poproszony o przedstawienie studiów przypadków w klasach, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoją praktyczną wiedzę w tej dziedzinie.

Praktyki programu: Będziesz przejść semestr kompleksowe szkolenia w programie stażu. Został on specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić intensywną praktyczną naukę doświadczenie w trudnych warunkach pracy.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • SPM / O-Levels / UEC lub równoważne z co najmniej trzech (3) kredytów.
  • Kandydaci z innych kwalifikacji są uznawane w każdym przypadku indywidualnie.

Wloty: styczeń, kwiecień i sierpień.

Czas trwania: 2 lata i semestr stażu.

Program taught in:
Język angielski

See 13 more programs offered by BERJAYA University College of Hospitality »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Duration
5 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline