Działalności rolniczej i ekonomii

International Accelerator

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Działalności rolniczej i ekonomii

International Accelerator

Działalności rolniczej i Ekonomii

Budowanie silniejszych społeczności

Jako student w działalności rolniczej i ekonomii, będziesz w pełni wykorzystać różnorodność i złożoność dzisiejszym rolnictwie poprzez intensywne szkolenia w biznesie, nauce rolniczej i biologii. Dowiesz się, w jaki sposób każdy z tych pól ma wpływ na naszą branżę. Jako absolwent tego programu, będzie przygotowany do różnych kariery w agrobiznesie, sektora finansowego lub innych organizacji prywatnych i państwowych.

Co będzie się uczyć

Rolnych biznesu i ekonomii głównym obejmuje szereg kursów przygotować się do wprowadzenia wielu różnych karier dostępne w przemyśle i przedsiębiorstw rolnych. W pierwszych dwóch latach, będziesz brać udział w kursach biznesowych, takich jak mikroekonomii, rachunkowości finansowej, makroekonomii, rachunkowości zarządczej i statystyk, jak również inne kursy podstawowe, które będą stanowić podstawę wiedzy niezbędnej dla zaawansowanych klas ekonomiki rolnictwa. W miarę postępów w swoich czterech lat, weźmiesz Agricultural Finance, Marketing, agrobiznesu prawa rolnego, ekonomia zasobów, Rolnictwo zarządzania, polityki rolnej i handlu, zarządzania gospodarstwem i cen produktów rolnych.

Szereg profesjonalnych i rolniczych zajęć są dostępne, aby pomóc Ci dostosować swoje wykształcenie w określony sposób. Niektórzy studenci wybierają akcenty w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Inni wybierają szkolenia w zakresie zarządzania i podejmowania decyzji na poziomie gospodarstwa, wraz z technicznymi aspektami rolnictwa produkcyjnego.

Wiele osób w naszym programie wybrać skoncentrować swoje badania wokół niedobór zasobów oraz kwestii ochrony środowiska i rozwoju obszarów wiejskich, które stały się krytyczna. Instytucje publiczne, które Steward i ochrony naszych zasobów naturalnych i ludzkich są głównymi pracodawcami w tych dziedzinach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - Boston, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Boston, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą