Read the Official Description

Działalności rolniczej - Zgadzam Biznes

Rolniczy biznes Program oferowany przez Wydział Ekonomiki Rolnictwa i Agrobiznesu zapewnia szkolenia dla szerokiej gamy kariery w branży agrobiznesu. Program integruje dyscyplin działalności oraz działalności rolniczej, ekonomii, metod ilościowych i nauk rolniczych. oferta kursu obejmuje zajęcia w agrobiznesie zarządzania, marketingu, finansów, kredytów i ekonomiki produkcji rolnej, zasobów naturalnych ekonomii, polityki rolnej i prawa, analizy, statystyki cen, metod ilościowych i aplikacji komputerowych.

Program nauczania w działalności rolniczej podkreśla wykorzystanie zarządzania, marketingu, finansów, prawa i innych zasad biznesowych w rozwiązywaniu problemów w sektorze agrobiznesu. Ten program zapewnia studentom doskonałe przygotowanie do kariery w zarządzaniu gospodarstwem rolnym, prawo, obrotu towarowego, sprzedaż, marketing, nieruchomości, handel międzynarodowy, ubezpieczenia, przetwórstwa rolnego, zarządzania, komunikacji, public relations, finansów i oceny.

Studenci na kierunku nauczania oferowane przez inne wydziały w Kolegium Rolnictwa może Mniejszych w działalności rolniczej. Zobacz listę College of Agriculture nieletnich szczegóły.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Louisiana State University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019