Ekonomika

Informacje ogólne

Opis programu

Mądry nauczyciel ekonomii powiedział kiedyś: "Podaż i popyt. To wszystko. "No dobrze, może nie jest to cytat, ale o ile większość studentów chodzi, to chodzi o wszystko, co zabrał z ich klasy szkoły ekonomii.

Jednak istnieje pewien gatunek studenta, który widzi dostaw i popytu krzywej jako coś więcej niż "L" i "X". Tak jak John Nash w Pięknym umyśle spojrzał na zbiorze liczb i zobaczył, wzory i relacje, studenci spojrzeć na rosnące ceny gazu i zobaczyć wykresy, linie przecinające się, nadwyżkę tu i tam niedobór; i rozwijać wyjaśnień poza "No, wiesz, że gospodarka po prostu śmierdzi." Ekonomia jest problem naszych czasów, wpływając wszystko od ile gazu możemy umieścić w naszych wozów, ile płacimy za napoje gazowane, a nawet która uczelni lub uniwersytetu będziemy uczestniczyć (FYI, dział Pomoc finansowa Northwood pomaga, aby Twoje prywatne Edukacja w przystępnej cenie!). Niezależnie od tego, jak najbliżej domu, aż po drugiej stronie świata, możliwości dla kierunków ekonomii są na całym świecie i szerokie.

Więc jeśli złapany odniesienie John Nash i natychmiast zaczął obliczenia równowagi Nasha, można zmieścić się w. Jeśli nie, nie martw się; musisz być ekspertem w żadnym momencie.

Stopień, że działa

Ekonomia Program Northwood w obejmuje kursy mające na celu przygotować się do szerokiej gamy kariery w biznesie, administracji i prawa. Nationwide, kierunków ekonomia mają najwyższy średni wynik na Prawo szkolne testy wstępne. Inni przeszli do zarobić na doktorat z ekonomii i stać profesorów uczelni. Czy będziesz jednym dodać "noblista" do CV?

Poniżej próbka ścieżek kariery podejmowane przez absolwentów

  • Koordynator kampanii
  • Komercyjnych kredytów Officer
  • Commodity Trader
  • Doradca finansowy
  • Analityk Polityka fiskalna
  • Lobbysta
  • Marketing Associate
  • Fundacja podatkowa Ekonomista
  • Badania i Polityka Associate
  • Profesor

Edukacja w działaniu

Szczególną uwagę zwraca się do tradycji austriackiej w ekonomii, które wyprodukowało takie wybitnych obrońców wolnego rynku, takich jak Ludwiga von Misesa i Friedricha Hayeka. Będziesz ukończyć projekt badawczy na wiosnę swojego starszego roku, w którym będzie zachęcał do składania do dziennika biznesowego lub ekonomii do publikacji.

Program Ekonomia gospodarzem dorocznej konferencji o nazwie Freedom seminarium, sympozjum 3-dniowy na bieżące wydarzenia, polityk publicznych oraz możliwości ekonomicznych, które będą kształtować przyszłość globalnej, system wolnej przedsiębiorczości. Zapewnia aktywną środowisko nauki, gdzie uczniowie będą słuchu od interakcji z liderów w tej branży, środowiska akademickiego i rządu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The mission of Northwood University is to develop the future leaders of a global, free-enterprise society.

The mission of Northwood University is to develop the future leaders of a global, free-enterprise society. Pokaż mniej