Read the Official Description

Inżynier elektryczny wykorzystuje swoją wiedzę i metody w systemach z udziałem energii elektrycznej. Obszar operacyjny obejmuje analizy, wykonanie projektu i nadzór prac nad wszystkimi aspektami systemów i urządzeń w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji i automatyki.

Przebieg Elektrotechniki Newton paiva sposób przedsiębiorców inżynierów z umiejętności przywódczych i rozwiązywania problemów, gotowe do zaspokojenia bieżących potrzeb. Zajmuje się również w przyszłych specjalistów umiejętności niezbędne w celu dostosowania do postępu technologicznego oraz do pracy w zespołach interdyscyplinarnych, z etycznego, biorąc pod uwagę skutki społeczne, gospodarcze, polityczne i środowiskowe, kierując swój wkład w poprawę jakości życia osób. Powołując się na wydziale, w składzie mistrzów i lekarzy z dużym doświadczeniem na rynku pracy, student ma możliwość połączenia wiedzy teoretycznej z doświadczeniem praktycznym, przeżywa prawdziwe sytuacje codziennego użytku.

Absolwent elektrotechniki Newton Paiva można uzyskać podwójną certyfikację, bo oprócz tematów kursu, studenci mogą uczyć osoby z grupy kontrolnej i automatyki przemysłowej. W ten sposób mogą one być podwójnie certyfikowany jako kawalerów w Inżynierii i Automatyzacji Elektrotechniki i Automatyki.

Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 1 more programs offered by Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
10 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,212 BRL
Miesięczny (2016-1)
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline