Engineering Aerospace

University of Central Florida

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Engineering Aerospace

University of Central Florida

Technika lotnicza

Program licencjackich Aerospace Engineering akredytowany przez Komisję Akredytacyjną www.abet.org inżynierskie.

Program Aerospace Inżynieria przygotowuje absolwentów mieć wiedzę obejmującą inżynierii lotniczej, a niektóre tematy z inżynierii astronautycznej. Program przygotowuje absolwentów mieć kompetencje do projektowania, który obejmuje integrację zagadnień lotniczych lub Astronautycznego.

Studenci MAE mają wiele okazji do praktyki i spółdzielni w obszarze metropolitalnym z korporacji, takich jak Boeing, Lockheed Martin, Mitsubishi Power Generation i Siemens. Chociaż nasze studia nie wymagają stażu lub spółdzielnie, aby spełnić wymagania ukończeniu studiów, duża część naszych studentów cieszyć się możliwość uczestniczenia w tych doświadczeniach.

Nasi studenci mają także możliwość uczestniczenia w badaniach rzeczywistej wydziału, zdobywania praktycznego doświadczenia w laboratorium, które wzmocni ich podstawę naukową i zwiększyć swoje osobiste zestawy umiejętności. Wielu naszych studentów studiów zostały uznane na uniwersytecie i na szczeblu krajowym za ich badań, publikacji i udziału w konferencji.

Uczniowie MAE są bardzo aktywne w zajęciach pozalekcyjnych, poprzez członkostwo w organizacjach i klubach studenckich, takich jak American Institute of Aeronautics i Astronautyki (AIAA).

Warunki przyjęcia

 • Studenci, którzy chcą zadeklarować główną w dyscyplinie inżynierii muszą być w dobrej kondycji naukowej i musi mieć "C" (2.0) lub lepiej w każdej z następujących kursów lub ich odpowiedniki: 2311C Mac, Mac 2312, PHY 2048C i CHM 2045C lub CHS 1440.
 • Studenci, którzy chcą zadeklarować główną w dyscyplinie inżynieria musi zakończyć zmianę głównym po terminie wycofania, w perspektywie zakończenia ostatniego oczekującego kursu (ów) Warunek wymieniony powyżej.

Wymagania stopnia

 • Brak

doradzanie Notatki

 • Double Degree / Podwójne Główne wymagania wymienione w sekcji uczelni katalogu.

Kariera i Akademicka Doradzanie

 • Dział wymaga od wszystkich studentów w programie spotkanie z członka wydziału za doradztwo w karierze i zagadnień naukowych. Kursy te muszą być podejmowane w sekwencji podczas 3. i 4. roku.
  • EAS 3990 Aerospace Kariera i Akademicka Wydział Doradztwa I 0 godzin
  • EAS 4991 Aerospace Kariera akademicka Wydział Doradztwa i II 0 godzin

Uwagi transferowe

 • Kursy podjęte przez instytucje Florida College systemowe nie zastąpią wyższych kursach działowych, chyba że część przegubowego studiów pre-inżynierskiej.
 • Kursy przeniesione należy formalnie oceniana na kredyt równoważności. Uczeń musi dostarczyć wszystkie informacje uzupełniające z jego / jej petycji do tej oceny.
 • EGS 1006C i 1007C EGN są wymagane kursy dla studentów tylko przychodzące pierwszego roku. Dwie godziny kredytowe dla tych kursów zostaną zastąpione przez upoważnionego Inżynierii Kosmicznej obieralne dla studentów transferu.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Orlando, Florida
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Orlando, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą