Read the Official Description

Technika lotnicza

Program licencjackich Aerospace Engineering akredytowany przez Komisję Akredytacyjną www.abet.org inżynierskie.

Program Aerospace Inżynieria przygotowuje absolwentów mieć wiedzę obejmującą inżynierii lotniczej, a niektóre tematy z inżynierii astronautycznej. Program przygotowuje absolwentów mieć kompetencje do projektowania, który obejmuje integrację zagadnień lotniczych lub Astronautycznego.

Studenci MAE mają wiele okazji do praktyki i spółdzielni w obszarze metropolitalnym z korporacji, takich jak Boeing, Lockheed Martin, Mitsubishi Power Generation i Siemens. Chociaż nasze studia nie wymagają stażu lub spółdzielnie, aby spełnić wymagania ukończeniu studiów, duża część naszych studentów cieszyć się możliwość uczestniczenia w tych doświadczeniach.

Nasi studenci mają także możliwość uczestniczenia w badaniach rzeczywistej wydziału, zdobywania praktycznego doświadczenia w laboratorium, które wzmocni ich podstawę naukową i zwiększyć swoje osobiste zestawy umiejętności. Wielu naszych studentów studiów zostały uznane na uniwersytecie i na szczeblu krajowym za ich badań, publikacji i udziału w konferencji.

Uczniowie MAE są bardzo aktywne w zajęciach pozalekcyjnych, poprzez członkostwo w organizacjach i klubach studenckich, takich jak American Institute of Aeronautics i Astronautyki (AIAA).

Warunki przyjęcia

 • Studenci, którzy chcą zadeklarować główną w dyscyplinie inżynierii muszą być w dobrej kondycji naukowej i musi mieć "C" (2.0) lub lepiej w każdej z następujących kursów lub ich odpowiedniki: 2311C Mac, Mac 2312, PHY 2048C i CHM 2045C lub CHS 1440.
 • Studenci, którzy chcą zadeklarować główną w dyscyplinie inżynieria musi zakończyć zmianę głównym po terminie wycofania, w perspektywie zakończenia ostatniego oczekującego kursu (ów) Warunek wymieniony powyżej.

Wymagania stopnia

 • Brak

doradzanie Notatki

 • Double Degree / Podwójne Główne wymagania wymienione w sekcji uczelni katalogu.

Kariera i Akademicka Doradzanie

 • Dział wymaga od wszystkich studentów w programie spotkanie z członka wydziału za doradztwo w karierze i zagadnień naukowych. Kursy te muszą być podejmowane w sekwencji podczas 3. i 4. roku.
  • EAS 3990 Aerospace Kariera i Akademicka Wydział Doradztwa I 0 godzin
  • EAS 4991 Aerospace Kariera akademicka Wydział Doradztwa i II 0 godzin

Uwagi transferowe

 • Kursy podjęte przez instytucje Florida College systemowe nie zastąpią wyższych kursach działowych, chyba że część przegubowego studiów pre-inżynierskiej.
 • Kursy przeniesione należy formalnie oceniana na kredyt równoważności. Uczeń musi dostarczyć wszystkie informacje uzupełniające z jego / jej petycji do tej oceny.
 • EGS 1006C i 1007C EGN są wymagane kursy dla studentów tylko przychodzące pierwszego roku. Dwie godziny kredytowe dla tych kursów zostaną zastąpione przez upoważnionego Inżynierii Kosmicznej obieralne dla studentów transferu.
Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by University of Central Florida »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019