Europejski Program Licencjackich: Business Administration

University of New York in Prague (UNYP)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Europejski Program Licencjackich: Business Administration

University of New York in Prague (UNYP)

Europejski Licencjat w Business Administration

to 3-letnia Program studiów prowadzi do Bachelor of Czech, który przyznaje UNYP. Program jest akredytowany przez czeskiego Ministerstwa Edukacji, Młodzieży i Sportu. Absolwenci daje prawo do używania tytułu skrót BC. przed nazwą. Wszystkie przedmioty są prowadzone w języku angielskim.

absolwentów uczelni i podobne typy szkół (HND brytyjski lub amerykański Associate licencjackie, certyfikowany specjalista) może rozpoznać kredyty uzyskane z tego typu badań.

Celem administracji biznesu stopień licencjata niniejszej Europejskiej jest, aby umożliwić postęp w ich karierze zawodowej. Można wybrać różne opcje.

Ten program pozwoli Ci:

  • Wszechstronne wykształcenie w dziedzinie biznesu międzynarodowego (marketingu, zarządzania, finansów, księgowości, ekonomii i prawa)
  • Dodatkowe szkolenie w ramach swoich badań, które zwiększą, promować i rozszerzać swoją podstawową wiedzę i umiejętności w dziedzinie
  • Zdolność myślenia teoretycznie i analitycznie na temat aktualnych problemów w gospodarce światowej
  • Ulepszone ustne i pisemne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim
  • Ekspertyzy w zakresie korzystania z aplikacji i badań w zakresie technologii informacyjnych i wyszukać informacje na najwyższym poziomie
  • Umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku wielokulturowym

potrzeb rynku pracy w zakresie kształcenia specjalnego znajdują odzwierciedlenie w strukturze specjalistycznych kursów, że studenci tego typu oferują stopień licencjata. Studenci mogą wybrać jedną z trzech opcji:

  • Business Administration (Kompleksowy program badań obejmuje szeroki zakres tematów w dziedzinie handlu i biznesu)
  • Marketing (studenci szereg specjalistycznych kursów, które odnoszą się do marketingu, który jest idealnym rozwiązaniem do kariery w środowisku gospodarczym)
  • Finačnictví (idealny dla studentów, którzy idą w dziedzinie finansów lub rachunkowości, ta wersja koncentruje się na podmiotach finansowych)

Nacisk na międzynarodowy aspekt handlu, który - jak wierzymy - w dzisiejszym biznesie i otoczenia biznesowego niezwykle ważne. kadra nauczycielska thanks multinárodnímu i międzynarodowa grupa studentów ma UNYP szczególnie silną pozycję w tym celu cennej perspektywy międzynarodowej przekazać. To jest naprawdę wyjątkowa do naszego programu, że nasi nauczyciele, którzy pochodzą z USA i krajów europejskich, przy użyciu interaktywnego i dynamiczny styl nauczania. Większość naszych profesorów mają najwyższe stopnie naukowe i doświadczenie zawodowe oraz są ujmowane w ich zdolności terenowych. wiedzy i umiejętności podczas studiów w nasz programu teoretyczne i praktyczne, przyniesiesz szeroką gamę opcji i kierunków, w których można kontynuować karierę zawodową - zarówno w dziedzinie handlu, biznesu lub własnej specjalizacji i pod względem położenia geograficznego. Program ten służy również jako solidne podstawy, jeśli zdecydujesz się dalej rozwijać swoją karierę w sektorze publicznym, społeczeństwa obywatelskiego i środowiska akademickiego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
University of New York in Prague (UNYP)

Ostatnia aktualizacja September 27, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Czechy - Prague, Prague
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Czechy - Prague, Prague
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą