Read the Official Description

cele edukacyjne

1) krytyczne zdolności rozumowania i produkcja koncepcyjnie przegubowego mowy, spójnej i uzasadnionej rygorystycznie; 2) Umiejętność rozpoznawania, zrównując i wyjaśnić problemy, jakie człowiek jest w wysiłku, aby zrozumieć siebie i świat; 3) zdolność do zadawania pytań i zrozumieć idee dotyczące natury rzeczywistości, wiedzy i wartości, które są obecne we wszystkich dziedzinach ludzkiego doświadczenia; 4) zdolność do identyfikacji i analizy problemów, które przekraczają dziedziny filozofii, nauki, kultury i sztuki.

Warunki dostępu

Wejście do kursu można dokonać za pośrednictwem Krajowego konkurować o dostęp do szkolnictwa wyższego, specjalnych systemów, specjalne konkursy dostępu (M23) lub procedury ponownego wjazdu i transferu oczywiście zmian. Aby zgłosić się do szkolnictwa wyższego poprzez Ogólnopolskim Konkursie dostępu, studenci muszą spełniać warunki określone przez Generalną Dyrekcję Szkolnictwa Wyższego. Skonsultuj http://www.dges.mctes.pt/DGES/pt/Estudantes/Acesso/ International Student: http://fcsh.unl.pt/internacional/admissoes

Wymagania dotyczące stopnia lub dyplomu

Czas trwania: 3 lata / 6 semestrów.

Student musi wykonać 180 punktów: 120 punktów realizowanych w obowiązkowym programie kursów 30 warunkowych kredyty karty opcjonalnej i 30 kredytów wykonywane w wolnych opcji lub małoletniego z innej nauki. Każdy semestr, uczniowie nie powinni zarejestrować się w więcej niż 30 punktów, z zachowaniem pierwszeństwa, jeżeli zostały ustawione. Na początku każdego semestru studenci będą udzielać informacji o kursach, aby być bardziej dostosowane do ich kariery akademickiej.

Licencjackich studenci mogą również korzystać z różnych programów mobilności w FCSH / NEW uczestniczy jako Erasmus +, Almeida Garrett, między innymi, a udział w badaniach w ramach jednostek naukowych w ramach Wydziału.

Dostęp do innych kursów

Daje dostęp do dowolnego ciągu 2 cyklu lub absolwenta.

Zatrudnialność:

  1. Stosunki ludzkie; 2. wydanie, tłumaczeń i Tekst Krytyka 3. Programowanie i zarządzanie kulturą; 4. Dyplomacja; 5. Nauka i edukacja;

    zasady wyceny

    Regulamin dostępny w intranecie oceny. System klasyfikacji: studenci FCSH / NOVA są oceniane na podstawie prac opracowanym przez semestru na podstawie udziału w zajęciach, złożenie pracy pisemnej i ustnej, testów i egzaminów. W rezultacie uzyskuje się poprzez ciągłą oceny lub ocenę w testach jest wyrażony w skali od 0 do 20 ° C. Aby uzyskać zezwolenie musi mieć co najmniej 10 punktów, jednak uczniowie, którzy nie mają jeszcze jedną szansę, aby powtórzyć badania. PROCEDURY DOTYCZĄCE OCENY: - Pracownik-Student - Studenci ze statusem najlepszych sportowców - matek i ojców studentów - liderów Stowarzyszenia - Militaria - innych szczególnych przepisów ustanowionych prawnie. Uczniowie ze specjalnymi potrzebami mogą skorzystać z warunków nauczania i uczenia się w celu zaspokojenia ich potrzeb.

Program taught in:
Język angielski
Portuguese (Portugal)

See 13 more programs offered by Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,064 EUR
1 000,00 € 063,47 / € 3 roczna / rocznie (International Student)
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa