Głównym rachunkowości

Barney School of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Głównym rachunkowości

Barney School of Business

Księgowość jest profesjonalnym głównych mający na celu przygotowanie studentów do wejścia na poziomie pozycji w księgowości publicznych, rachunkowości zarządczej i zarządzania finansami. Głównym zapewnia studentom możliwość zdobycia podstawowej wiedzy z zakresu teorii i praktyki rachunkowości w tym zakresie standardów sprawozdawczości, audytu, podatków dochodowego federalnego, rachunku kosztów, budżetowania, technologii oraz doradztwo w zakresie zarządzania.

Kursy w głównym zapoznanie studentów z teorią rachunkowości i jego powiązania z innymi obszarami działalności gospodarczej, w tym analizy finansowej, zarządzania operacyjnego i technologii informacyjnej. Program zapewnia solidne doświadczenie zarówno dla początkowego zatrudnienia w zawodzie księgowego, a dla egzaminów zawodowych w tym Certified Public Accountant i Certified rachunkowość zarządcza.

Program pięć lat

Studenci, którzy chcą podjąć piąty rok nauki w celu spełnienia kwalifikacji zawodowych wymaganych przez Amerykański Instytut Biegłych Księgowych i Connecticut State Board of Accountancy mogą ubiegać się o przyjęcie do Master of Science w dziedzinie rachunkowości i podatków. Zgłoszenia dokonuje się w ostatnim roku do dyrektora Master of Science w dziedzinie rachunkowości i programu opodatkowania.

Studenci zainteresowani karierą w rachunkowości zarządczej i zarządzania finansami są zachęcani do wzięcia niewielki program w ekonomii / finansów lub ubezpieczenia / finanse. To może być umieszczona w standardowym programie studiów z właściwego planowania.

Towarzystwo Studentów rachunkowości (SAS)

SAS jest otwarty dla wszystkich studentów zainteresowanych karierą w dziedzinie rachunkowości. Działalność Towarzystwa obejmie cotygodniowe spotkania z przedstawicielami różnych firm, sezonowych bankiety i programów w połączeniu z innymi klubami biznesowymi.

Rok studenta drugiego roku

  • Financial Reporting Teoria I
  • Financial Reporting Teoria II

rok Junior

  • Financial Reporting Teoria III
  • Zarządzanie kosztami

Junior lub Senior roku

  • Praktyka w księgowości

Ostatni rok

  • Federalnego podatku dochodowego Concepts
  • Auditing Koncepcje i problemy
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Hartford, Connecticut
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Hartford, Connecticut
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą