Read the Official Description

Księgowość jest profesjonalnym głównych mający na celu przygotowanie studentów do wejścia na poziomie pozycji w księgowości publicznych, rachunkowości zarządczej i zarządzania finansami. Głównym zapewnia studentom możliwość zdobycia podstawowej wiedzy z zakresu teorii i praktyki rachunkowości w tym zakresie standardów sprawozdawczości, audytu, podatków dochodowego federalnego, rachunku kosztów, budżetowania, technologii oraz doradztwo w zakresie zarządzania.

Kursy w głównym zapoznanie studentów z teorią rachunkowości i jego powiązania z innymi obszarami działalności gospodarczej, w tym analizy finansowej, zarządzania operacyjnego i technologii informacyjnej. Program zapewnia solidne doświadczenie zarówno dla początkowego zatrudnienia w zawodzie księgowego, a dla egzaminów zawodowych w tym Certified Public Accountant i Certified rachunkowość zarządcza.

Program pięć lat

Studenci, którzy chcą podjąć piąty rok nauki w celu spełnienia kwalifikacji zawodowych wymaganych przez Amerykański Instytut Biegłych Księgowych i Connecticut State Board of Accountancy mogą ubiegać się o przyjęcie do Master of Science w dziedzinie rachunkowości i podatków. Zgłoszenia dokonuje się w ostatnim roku do dyrektora Master of Science w dziedzinie rachunkowości i programu opodatkowania.

Studenci zainteresowani karierą w rachunkowości zarządczej i zarządzania finansami są zachęcani do wzięcia niewielki program w ekonomii / finansów lub ubezpieczenia / finanse. To może być umieszczona w standardowym programie studiów z właściwego planowania.

Towarzystwo Studentów rachunkowości (SAS)

SAS jest otwarty dla wszystkich studentów zainteresowanych karierą w dziedzinie rachunkowości. Działalność Towarzystwa obejmie cotygodniowe spotkania z przedstawicielami różnych firm, sezonowych bankiety i programów w połączeniu z innymi klubami biznesowymi.

Rok studenta drugiego roku

  • Financial Reporting Teoria I
  • Financial Reporting Teoria II

rok Junior

  • Financial Reporting Teoria III
  • Zarządzanie kosztami

Junior lub Senior roku

  • Praktyka w księgowości

Ostatni rok

  • Federalnego podatku dochodowego Concepts
  • Auditing Koncepcje i problemy
Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Barney School of Business »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 - 5 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019