Czego się nauczę?

W zakresie przygotowania „ekonomia” Profil „Podatki i opodatkowania”, Departament Podatków przygotowuje licencjatów i magistrów w dziedzinie opodatkowania przedsiębiorstw i osób fizycznych.

Główny program edukacyjny kawalera na profil zapewnia zintegrowane podejście do badań humanistyki, matematyki i nauk przyrodniczych (historia, filozofia, matematyka, informatyka, itd.), Ogólne dyscyplin zawodowych (zarządzanie, marketing, statystyki, makroekonomia, ceny, itd.) oraz specjalne dyscyplin (podatki i podatki, podatki federalne i opłaty od organizacji, podatków lokalnych i regionalnych, specjalnych systemów podatkowych naturalnego opodatkowania zasobów, Strahova o rynek papierów wartościowych i innych.).

Takie podejście zapewnia studentom pełnoprawnym wiedzy ekonomicznej wymaganych dla ich dalszej pracy zawodowej i szkolenia w Sądownictwa.

Konsolidacja, pogłębianie wiedzy teoretycznej na badanych przedmiotów, umiejętności praktyczne przeprowadzane są w trakcie praktyk z organami podatkowymi, jak również w działach finansowych i podatkowych przedsiębiorstw i organizacji.

Wraz z podstawową znajomością ekonomii, studenci zdobywają bogactwo wiedzy z dziedzin prawa, co jest bardzo cenne w dzisiejszym środowisku działalności gospodarczej.

Kogo mogę pracować?

Profil podatkowy licencjata ekonomii mogą pracować:

  • organy podatkowe;
  • w sektorze usług finansowych i gospodarczych przedsiębiorstw i organizacji;
  • Władze państwowe i samorządowe (na stanowiskach wymagających wyższego wykształcenia podstawowego gospodarczej);
  • w zakresie rachunkowości i firm konsultingowych;
  • doradców podatkowych.
Program prowadzony przez:
Rosyjski

Zobacz 14 więcej kursów w Saratov Socio-Economic Institute »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty