Honoruje Bachelor of Science w psychologii

University of Toronto

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Honoruje Bachelor of Science w psychologii

University of Toronto

Sukcesy Bachelor of Science in Psychology

Psychologia jest to dziedzina nauki, która stara się zrozumieć zachowanie i umysł. Dlaczego organizmy - ludzkie i infrahuman - działają jak robią to jeden z najbardziej istotnych i długotrwałych pytania w historii myśli ludzkiej. Filozofów, artystów, pisarzy, teologów i inni szukali odpowiedzi za pomocą różnych środków. Psychologia wykorzystuje metody badań naukowych, aby odpowiedzieć na pytanie.

Obszary zainteresowania objętym dyscypliny psychologii to: Jak ludzie uczą, dostosowywać i pamiętam; jak zmieniają się ich życia; jak są one zależne od obecności innych; jak ich zachowanie odnosi się do ich funkcji fizjologicznych; jak psychiczne procesy mogą wykazywać patologii i jak te patologie mogą być traktowane. Nasza oferta oczywiście w psychologii to wszystkie te tematy, obejmujące, jak psychologowie go o odpowiedzi na ważne pytania, w każdym, i to, co dowiedzieliśmy się o sobie.

Specjalista Program psychologii koncentruje się na normalnym myśli, uczucia i zachowania podczas Specjalista Program Badań Zdrowia Psychicznego w koncentruje się na nieprawidłowych procesów psychologicznych. Specjalista Program psychologii jest przeznaczona zarówno dla studentów z dużym zainteresowaniem w nauce psychologii i dla tych, którzy chcą kontynuować pracę magisterską z psychologii po pierwszym stopniu. Specjalista w Mental Health Studies przeznaczony jest dla studentów z dużym zainteresowaniem w patologii umysłu i ich leczenia. Studenci rozważający studia podyplomowe powinny zaplanować włączenie PSYD98Y3 (kurs teza) w swoim programie studiów.

Informacje dla pierwszego roku

Studenci, którzy są zainteresowani zapisaniem się do programu psychologii powinien PSY 100H1 bądź w jesienią lub zimą względem pierwszego roku.

Ukończenie tego kursu z oceną, która spełnia wymagania przedstawionego w Kalendarzu Nauki i Sztuki jest wymagane do wprowadzenia do programów psychologii. Jednakże, ponieważ nasze programy Psychologia mają ograniczoną pojemność, gatunek wymieniony jest tylko wymagane minimum i nie gwarantuje wjazdu do żadnego z naszych programów. PSY 100H1 jest również warunkiem wstępnym dla wszystkich kursów psychologii drugi rok.

Uwaga: Podczas gdy nie ma wymogu, aby zarejestrować się w matematyka PSY 100H1, wstęp na wszystkie programy Psychologii wymaga liceum kurs na Calculus starszy / klasy 12-poziomie.

Praca

Dział psychologii oferuje badawczych opartych programów inżynierskich, które koncentrują się na eksperymentalnych metod i biologicznych w dyscyplinie, a nie na podejściu do psychologii klinicznej często znaleźć na innych uczelniach.

Informacje Wstęp

  • Zastosuj się do nauk przyrodniczych kategorii wstępu na kampusie St George
  • Wymagane są sześć Klasa 12 U lub M kursy, w tym angielski i rachunku i Wektory
  • Zaleca starszy kredytowej liceum w biologii
  • Studenci spoza Ontario powinni mieć równoważne wyższych kredytów liceum

Toronto (George) kampusu

Scarborough (UTSC) kampusu

Mississauga (UTM) kampusu

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Kanada - Toronto, Ontario
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą