Obudowa Studies - BSc (Hons) / Diploma / HNC

Cardiff Metropolitan University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Obudowa Studies - BSc (Hons) / Diploma / HNC

Cardiff Metropolitan University

Przegląd kursu

Dzięki konsultacjom z Chartered Institute of Housing (CIH), studentom i pracodawcom, studia licencjackie w Cardiff Met zostały zaprojektowane w celu odzwierciedlenia potrzeb sektora i zapewnienia, że nasi absolwenci są wyposażeni w odpowiednią wiedzę i umiejętności zawodowe wymagane w rynek. Kwalifikacje zawodowe są w pełni uwzględnione w programach Studiów Mieszkaniowych.

Studenci studiów stacjonarnych mają możliwość skorzystania z modułu praktyk, który po pomyślnym ukończeniu, jako element programu studiów, uprawnia ich do pełnoprawnego członkostwa w Chartered Institute of Housing (CMCIH)

Programy są zgodne ze specyfikacją kwalifikacji zawodowych CIH 2014 i obejmują cztery tematy:

 • Kontekst obudowy
 • Dostarczanie usług mieszkaniowych
 • Obudowa jako firma
 • Etyka i umiejętności zawodowe

Programy są oferowane w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, a także pozwalają uczniom śledzić zainteresowanie pracą z narażonymi dorosłymi poprzez specjalistyczne moduły wsparcia związane z mieszkaniem. Pełne wskazówki i porady zostaną udzielone uczniom, którzy będą chcieli to zrobić.

Uczenie się

W programach kładzie się duży nacisk na jakość nauczania i znaczenie uczenia się skoncentrowanego na uczniu. W trakcie trwania kursu studenci są zachęcani do rozwijania pewności siebie i umiejętności, aby być coraz bardziej niezależnymi uczniami. Kursy są prowadzone przez zespół kursu, który składa się z pracowników akademickich, którzy pochodzą ze środowisk praktykujących, którzy zapewniają, że nauczanie jest adekwatne do bieżących i przyszłych potrzeb w zakresie praktyki. Praktycy przyczyniają się jako wykładowcy gościnni do wielu modułów i zapewniają, że nauczanie odzwierciedla współczesną praktykę mieszkaniową. Wszyscy studenci studiów licencjackich na studiach stacjonarnych mają możliwość skorzystania z modułu praktyk, który pozwala im zdobyć praktyczne doświadczenie i kwalifikacje do uzyskania kwalifikacji zawodowych oprócz kwalifikacji akademickich. Studenci mają również możliwość uczestniczenia w wizytach studyjnych i uzyskaniu dostępu do międzynarodowych wyjazdów, a także profesjonalnych konferencji i seminariów.

Oszacowanie

Ocena jest interesująca i zróżnicowana. Moduł praktyki składa się z oceny opartej na praktyce, a uczniowie mają wiele możliwości zastosowania swojej wiedzy i umiejętności do studiów przypadków opartych na bieżących problemach z praktyką. Inne oceny obejmują tradycyjne eseje i egzaminy, a także raporty, badania, projekty i rozwój portfela. Studenci podejmują również rozwój umiejętności zawodowych, które zwiększają ich szanse na zatrudnienie i pozwalają im udowodnić swoje kompetencje jako profesjonalistów.

Możliwość zatrudnienia

Obudowa nadal rośnie jako priorytet na poziomie władz lokalnych, regionalnych i krajowych. W rezultacie pracodawcy mieszkaniowi rozszerzają się i różnicują w działania partnerskie i rewitalizację społeczności, co stworzyło duży potencjał zatrudnienia zarówno na poziomie świadczenia usług, jak i na poziomie strategicznym. Specjaliści ds. Mieszkalnictwa są zaangażowani w wiele różnych działań i mają wiele obszarów pracy, w tym:

 • Zarządzanie mieszkalnictwem
 • Strategia mieszkaniowa
 • Regeneracja
 • Rozwój i zarządzanie aktywami
 • Naprawy i konserwacji
 • Obsługa klienta
 • Finanse, HR i IT
 • Obsługiwane Obudowa
 • Rozwój społeczny
 • Stabilność i wsparcie najemców
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 11, 2019
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
12,000 GBP
Locations
Wielka Brytania - Cardiff, Wales
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Cardiff, Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą