Inżynier

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Inżynier

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Bachelor of Civil Engineering

Prezentacja i profesjonalny profil

Jest to gałąź inżynierii, która projektuje, zarządza i wykonuje prace takie jak domy, budynki, mosty, wiadukty, drogi, tamy, kanały, porty itp Inżynier budownictwa projektuje, zarządza i monitoruje wszystkie etapy budowy lub remontu. Jego występ obejmuje analizę charakterystyki gleby, badania promieni słonecznych i wentylacji serwisu i definicji typów fundacji. Na podstawie tych danych, rozwija projekt, określając sieci elektryczne, hydrauliczne i sanitarne budynku i definiowania materiału do wykorzystania. Na budowie, prowadzące zespoły robocze, nadzorowanie terminów, kosztów, jakości i standardów bezpieczeństwa. Do niego w celu zapewnienia stabilności i bezpieczeństwa budynku.

Rynek pracy

Rynek dla inżyniera jest podgrzewana w całym kraju, i oczekuje się dalszej poprawy w najbliższych latach, jak będziemy mieli dwa ważne wydarzenia NO0 Brazylia: Puchar Świata w 2014 oraz Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku. Budownictwo jest sektorem, który pochłania tę kawalerem. Ogrzewanie na rynku nieruchomości w ostatnich latach po wpływania na duże zapotrzebowanie na tego inżyniera. Firmy architektoniczne również mają tendencję do zatrudniania profesjonalnych pracować w planowaniu projektu.

Klucz Dyscypliny Teoria i praktyka

Matematyka, fizyka, statystyka, logika i konstrukcja są silne nauczania. Więc przygotuj się do korzystania ze swoich umiejętności w rachunku. Są zajęcia w laboratorium i materiały w zakresie ekonomii i biznesu nauczanie technik i metod zarządzania projektami i zespołami. W ciągu ostatnich trzech lat, to realizuje więcej dyscyplin związanych z obszarami specjalizacji najważniejsze: struktury, budowy, hydraulicznych i sanitarnych, transportu lub geotechniki. Aby uzyskać dyplom, etap jest konieczny, a także dzieła zawarcia oczywiście.

nadzorowany Internship

Etap to czas fundamentalne znaczenie w procesie szkoleniowym. My w UNIESP, przeprowadziliśmy szkolenia, które umożliwia studentom doświadczyć tego, co jest dowiedziałem się w Kolegium, z roli integracji wiele dyscyplin, które składają się na program nauczania akademickiego, dając im jednostki strukturalne i ich testowania poziomu spójności i stopnia zazębienia ,

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Locations
Brazylia - Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Brazylia - Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą