Inżynieria BS Mechatronika

Informacje ogólne

Opis programu

O MECHATRONIACH

Mechatronika to szybko rozwijająca się dziedzina inżynierii, która z natury jest interdyscyplinarna, ponieważ łączy w sobie aspekty mechaniki, teorii sterowania, informatyki i elektroniki w celu ulepszenia i optymalizacji projektowania i funkcjonalności systemów, a także uczynienia ich bardziej ekonomicznymi i niezawodny. Roboty i drony przemysłowe to kwintesencja systemów mechatronicznych: obejmują aspekty elektroniki, mechaniki i informatyki. Nowoczesne wyposażenie produkcyjne składa się z modułów mechatronicznych, które są zintegrowane zgodnie z odpowiednią architekturą sterowania. Popularne przykłady obejmują podsystemy samochodowe, w tym przeciwblokujące hamulce i wspomaganie wirowania, a także sprzęt codziennego użytku, taki jak kamery z autofokusem, wideo, dyski twarde i odtwarzacze CD.

Złożoność mechatroniki wymaga co najmniej tytułu licencjata, aby dostać się na tę dziedzinę. Chociaż US Bureau of Labor Statistics (BLS) nie podaje szczegółowych informacji o wynagrodzeniach inżynierów mechatroników, to pokazuje, że mediana rocznych wynagrodzeń dla wszystkich wyspecjalizowanych inżynierów niesklasyfikowanych w maju 2013 r. Wynosiła 92 680 USD. Środkowe 50% tych specjalistów zarabiało między 68 610 USD. i 117 930 USD rocznie.

POTRZEBA MECHATRONIKI W CI

CSU Channel Islands to jedyny uniwersytet publiczny w hrabstwie Ventura. Kampus jest strategicznie zlokalizowany na tzw. „101 Tech Corridor”, dzieląc sąsiedztwo z takimi firmami jak Amgen, Haas, Teledyne Technologies, HRL Laboratories i wieloma innymi, nie wspominając o bazach Point Mugu i Port Hueneme Naval, a także Lockheed, Rocketdyne i inne firmy z obszaru Los Angeles. Dlatego istnieje duże zapotrzebowanie i zapotrzebowanie na inżynierów w lokalnym przemyśle i społeczności.

Lokalne firmy zdecydowanie wspierają ustanowienie programu inżynieryjnego na kampusie CI, a obszerny raport został sporządzony w 2013 roku z rekomendacją uzyskania stopnia inżyniera, który odpowiadałby potrzebom społeczności. W tym raporcie zauważono, że hrabstwo Ventura zatrudnia około 290 inżynierów każdego roku, nie wspominając o tym, że lokalne bazy marynarki wojennej wysyłają swoich oficerów w celu ukończenia studiów inżynierskich w całym kraju, co powoduje wysokie koszty dla marynarki wojennej i utratę dochodów. dla hrabstwa Ventura.

WYNIKI NAUKI

Przewidujemy, że mechatronika będzie miała następujące efekty uczenia się w ramach programu:

Bądź kompetentnymi inżynierami i rozwiązuj problemy.

Posiada wysoki poziom erudycji w zakresie inżynierii mechatronicznej.

Ma wiedzę na temat standardowych narzędzi inżynierskich i ich zastosowania w terenie.

Bądź skutecznym komunikatorem.

Przygotuj się do podjęcia pracy inżynierskiej w wielu różnych dziedzinach inżynierii.

Opierając się na naszym doświadczeniu i doświadczeniach innych programów, proponujemy następujący wstępny mały zestaw efektów uczenia się uczniów:

Zastosuj wiedzę z matematyki, nauk ścisłych i inżynierii.

Projektuj eksperymenty w celu oceny działania systemu mechatronicznego lub komponentu w odniesieniu do specyfikacji.

Zaprojektuj system mechatroniczny, komponent lub proces, aby spełnić pożądane potrzeby.

Zdefiniuj i rozwiąż problem inżynierski.

Opracuj i broń pisemnego oświadczenia o zawodowej odpowiedzialności etycznej związanej z ich kierunkiem studiów.

Umiejętność skutecznego komunikowania się.

1 zostanie omówiony na pierwszych dwóch latach nauki i kursów wprowadzających (programowanie, rachunek, chemia, fizyka itp.), A rygorystyczne myślenie logiczne / krytyczne będzie nauczane na wielu kursach, na przykład MATH / PHIL 230. 2, 3 , 4 zostaną omówione na wielu kursach, na przykład projektowanie inżynierskie będzie nauczane w ramach EMEC 225, podczas gdy rozwiązywanie problemów inżynierskich będzie wykładane w robotyce mobilnej (EMEC / COMP 470) lub systemach wbudowanych (EMEC / COMP 462). Umiejętności komunikacyjne będą nauczane na kursach z zakresu edukacji ogólnej, takich jak kursy pisania na pierwszym roku.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. ... Czytaj więcej

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. Established in 2002, we’re the youngest of 23 campuses in the CSU family. Pokaż mniej