Read the Official Description

Wielkie zapotrzebowanie w kraju profesjonalnych techników (str. np inżynierowie), którzy zostali przeszkoleni i zaktualizowane o nowe technologie. Bezsporne jest również, że ta sytuacja może się pogorszyć w stosunku do zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie mechanicznej. Aby odwrócić tę sytuację, dużo wysiłku staje się konieczne, aby umożliwić powstawanie coraz większej liczby specjalistów posiadających kwalifikacje wymagane na rynku pracy w Inżynierii Mechanicznej i Uniwersytetu brazylijskiej kluczową rolę w produkcji rozpowszechnianie wiedzy w wymienionych obszarach. Ten regionalny charakter działalności UNISAL umożliwia studentom nie poruszają się zbyt wiele w stosunku do swoich rodzinnych, zmniejszenie kosztów, które w innych okolicznościach. Ponadto, czynnik ten umożliwia UNISAL oferują kursy, które pochodzą ze spotkania z charakterystyką regionu, w którym się znajduje, w szczególności w regionie spolaryzowanego przez UNISAL - Lotaryngia, który obejmuje gminy regionu Paraíba Valley znajduje się na wale Rio de Janeiro - Sao Paulo. Firmy w ogólnym potrzeba do ustawienia w tym konkurencyjnym rynku pracy ciągłej innowacji technologicznych, a więc wysoko wykwalifikowanych specjalistów z solidnej podstawy technicznej i naukowej, w stanie znaleźć rozwiązania na rynek, zawsze dodając wartości i wiedzy społeczeństwa. Wielki park przemysłowy w Paraíba Valley, istnieje rosnące zapotrzebowanie na inżynierów działających w obszarze Mechanicznej. Dzięki stałej rozbudowie parku przemysłowego, kurs Inżynierii Mechanicznej będzie przygotowanie inżynierów wysokiej jakości, w celu wspierania rozwoju przemysłu brazylijskiego w najbliższych latach.

cel

inżynierowie trenować z odpowiednim profilem, oparty na wartościach takich jak odpowiedzialność społeczna, etyka i profesjonalizm, zobowiązały się do rozwoju społeczno-gospodarczego. Kurs ma na celu promowanie zintegrowanego edukacja, kształcenie specjalistów i przedsiębiorców zobowiązana do samopoznania, transformacji społecznej, kulturowej, politycznej i gospodarczej kraju, tworząc obywateli krytycznych, kreatywnych i dynamicznych, zdolnych do zaspokojenia potrzeb społecznych i zawodowych z samo- realizacja przez globalny proces edukacji i artykułować, będącej w stanie sprostać wyzwaniom zmian i nowych kierunków są przedstawione na rynek pracy, bez zaniedbywania oczekiwania społeczeństwa, w którym znajduje się firma. Jest spostrzegawczy, że pasuje przebieg Mechanicznym.

rynek

Inżynier mechaniczna działa w przemyśle przetwórczym w ogóle; w przemyśle maszyn i urządzeń; w przedsiębiorstwach prowadzących działalność w zakresie projektowania, instalacji i konserwacji przemysłowych systemów mechanicznych; w firmach, które działają w obszarach planowania i konsultacji; w przedsiębiorstwach i naukowych i technologicznych laboratoriach badawczych. Również może działać autonomicznie, sam w sobie lub firmę doradztwa.

inwestycja

Czesne 2016 Rano: R $ 1,025.00 Noc: R $ 1,025.00

Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 1 more programs offered by Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
10 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,025 BRL
2016 Koszty
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline

Mar. 2019