Inżynieria mechaniczna

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Inżynieria mechaniczna

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Inżynier mechaniczna jest profesjonalnym pracy w planowaniu i kontroli materiałów produkcyjnych, zwłaszcza metali, części i zespołów. Wykorzystuje również zmianę ciśnienia i temperatury i hydrauliczne, pneumatyczne i energii cieplnej.

Dlatego profesjonalny z ogromnych potencjalnych działań, które okazuje się możliwości staży dla studentów i absolwentów do pracy.

Od pierwszego semestru, studenci uczestniczą w praktycznych działaniach, takich jak projektowanie i budowę quad do pedału, kończąc na spornym konkursie na koniec semestru. Ale to jest bardzo poważna sprawa, ponieważ wymaga poświęcenia i badania uczestników, którzy muszą opanować pojęcia fizyczne.

W trakcie kursu są seminaria i dyskusje na rozwój zespołu integracja, krytycznego myślenia i odpowiedzialności w podejmowaniu decyzji, wyceny zasad etycznych.

Testy odbywają się w dwunastu (12) laboratoria w różnych dziedzinach mechaniki, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń obróbki skrawaniem, spawanie, automatyzację mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne, automatyki termodynamiki, mechaniki płynów i badania materiałów, między innymi. Różne programy w stanie symulować prawdziwe sytuacje w środowisku cyfrowym.

Nauczyciele prowadzą Praca Zakończenie kursu wielkie zainteresowanie nie tylko przemysłu, ale w dziedzinie zdrowia i integracji społecznej, w badaniach interdyscyplinarnych pod kierunkiem nauczycieli innych kursów. Tak było w przypadku, na przykład, grupa, która dostarczana symulator wyścigów na szkolenia dla sportowca Heitor Mariano, mistrz świata Półmaraton w Miami i San Silvestre 2.014. Ten sam zespół postanowił zbudować bardziej kompletny sprzęt, wielofunkcyjny, do leczenia i szkolenia dla osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Czas trwania 5 lat (10 semestrów).

Okres : Dzień / Noc.

Godziny : CH 4032 (cztery tysiące trzydzieści dwie godziny).

Oferowane oferty : 200 miejsc (100 dni i 100 nocy).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Brazylia - Santos Dumont, State of Minas Gerais
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Brazylia - Santos Dumont, State of Minas Gerais
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą