Read the Official Description

Inżynieria mechaniczna

opis

Jest to dziedzina inżynierii, która dba o rozwój, projektowania, budowy i konserwacji maszyn i urządzeń. Inżynier mechaniczny rozwija i projektuje maszyny, urządzenia, środki transportu, systemy ogrzewania i chłodzenia oraz konkretne narzędzia inżynierii mechanicznej. Także nadzoruje produkcję. Oblicza się wymaganą ilość surowca, udostępnia części formy, które mają być wytworzone tworzy prototypy i testuje uzyskanych produktów. systemy sortowania, procesy magazynowania i monitory określa standardy i procedury bezpieczeństwa w zakresie produkcji. Kontrola jakości, monitorowanie i analizowanie testów wytrzymałościowych, wzorcowania i sprawdzania środków.

rynek

Przebieg Mechaniczny UMC istnieje od 40 lat, jeden z pionierów państwa. Korzystanie z laboratoriów z oprogramowaniem obecnie najczęściej wykorzystywane przez przedsiębiorstwa. Partnerstwo z kilku firm, takich jak Parker, Autodesk, NSK, ska, Mitutoyo, Toshiba, IWS, IBM, Behr, umożliwiających rozwój kilku projektów wspieranych przez nich.

Dużą zaletą jest to, że jest napędzany przez projekty, w których uczeń rozwija się w trakcie wykonywania swoich umiejętności i wiedzy w dziedzinie innowacyjnych projektów mechanicznych.

Ten rynek jest bardzo gorąco, szczególnie w producentów samochodów, auto części fabryk i aluminium, a także w przemyśle petrochemicznym, metalowa mechanika i morskich sektorach produkcyjnych. W takich przypadkach, profesjonalny zostaje zatrudniony do pracy nad projektami linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń oraz procesów produkcyjnych. Boom na nieruchomości, która ma tendencję do wzrostu między 20 a 30%, zwiększa zapotrzebowanie na specjalistów w ciężkich maszyn stosowanych w konstrukcji budynków i pracuje w ogóle, a chłodzenie i zasilanie urządzenia, takie jak generatory i turbiny.

Dyferencjały

Przebieg Mechaniczny UMC istnieje od 40 lat, jeden z pionierów państwa. Korzystanie z laboratoriów z oprogramowaniem obecnie najczęściej wykorzystywane przez przedsiębiorstwa.

Partnerstwo z kilku firm, takich jak Parker, Autodesk, NSK, ska, Mitutoyo, Toshiba, IWS, IBM, Behr, umożliwiających rozwój kilku projektów wspieranych przez nich.

Dużą zaletą jest to, że jest napędzany przez projekty, w których uczeń rozwija się w trakcie wykonywania swoich umiejętności i wiedzy w dziedzinie innowacyjnych projektów mechanicznych.

Program taught in:
Portuguese (Brazil)

See 1 more programs offered by Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC) »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
10 - 10 semestry
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline

Mar. 2019