Inżynieria mechaniczna: projektowanie wspomagane komputerowo

Informacje ogólne

Opis programu

Rozwiń umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia potrzebne w dziedzinie inżynierii wspomaganej komputerowo. Zbuduj solidne podstawy w informatyce, matematyce i grafice związanej z inżynierią mechaniczną.

Technologia nieustannie napędza zmiany i ulepszenia w przemyśle maszynowym - a licencjat z inżynierii mechanicznej koncentruje się na nowoczesnych i tradycyjnych metodach, które ukształtowały dzisiejszy przemysł. Koncentracja Vaughna na projektowaniu wspomaganym komputerowo na studiach licencjackich z inżynierii mechanicznej pozwala studentom zapoznać się z nowoczesną technologią i bieżącymi badaniami niezbędnymi do odniesienia sukcesu w tej dziedzinie.

Dysponując solidnymi podstawami rozumienia komputerów w naukach ścisłych, matematyce i grafice w odniesieniu do inżynierii mechanicznej, absolwenci przeszli, by stać się odnoszącymi sukcesy profesjonalistami w różnych rolach. Czy chcesz rozpocząć karierę w inżynierii mechanicznej i projektowaniu wspomaganym komputerowo? Vaughn pomoże Ci zbudować umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i techniczne potrzebne do osiągnięcia wymarzonej kariery.

Stopień inżynierii mechanicznej został opracowany z silnym naciskiem na przygotowanie zawodowe, aby zapewnić możliwości edukacyjne i rozwijanie umiejętności, które przygotowują absolwentów do ról w swoich dziedzinach po ukończeniu studiów.

Czy ta dziedzina Cię interesuje? Realizując program inżynierii mechanicznej wspomaganego komputerowo (CAD), będziesz narażony na podstawy inżynierii, kładąc nacisk na grafikę 3D za pomocą trójwymiarowej aplikacji interaktywnej wspomaganej komputerowo (CATIA) i solidnej krawędzi do projektowania i analizy konstrukcji. Umiejętności i wiedza, których zdobędziesz na tych kursach, będą miały zastosowanie do prawdziwych karier i ról w inżynierii wspomaganej komputerowo.

Nowoczesne umiejętności zdobyte na studiach inżynierskich pomogły wielu absolwentom Vaughn w zdobyciu kariery inżynierskiej. Twoja umiejętność projektowania komponentów lub procesów systemu mechanicznego i kierowania zespołem w opracowywaniu nowych technologii doprowadzi Cię do przyszłościowej kariery w inżynierii mechanicznej.

Absolwenci studiów licencjackich z zakresu inżynierii mechanicznej, koncentrujących się na technologii projektowania wspomaganego komputerowo, stali się odnoszącymi sukcesy inżynierami projektantami, inżynierami produkcji i innymi specjalistami z różnych dziedzin związanych z projektowaniem komputerowym. Rozległa sieć Vaughn umożliwiła studentom odbywanie zarówno staży, jak i pracy w pełnym wymiarze godzin przed i po ukończeniu studiów.

Ostatnia aktualizacja Sty 2021

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

At Vaughn College, we provide a dynamic learning environment built on our aeronautical heritage that inspires a diverse and committed community of students to succeed as leaders in the industries we s ... Czytaj więcej

At Vaughn College, we provide a dynamic learning environment built on our aeronautical heritage that inspires a diverse and committed community of students to succeed as leaders in the industries we serve. Pokaż mniej