Read the Official Description

College of Engineering

College of Engineering jest uznawana za jego doskonałości akademickiej z programów studiów licencjackich i magisterskich w sześciu wydziałów akademickich: Zakład Bioinżynierii, Inżynierii Chemicznej, Budownictwa i Inżynierii Materiałowej, Informatyki, Elektrotechniki i Informatyki oraz Inżynierii Mechanicznej i Przemysłowej.

Jesteśmy jedyną uczelnią badania publiczne zapewnienie edukacji inżynierskiej w City of Chicago, jesteśmy zobowiązani do tego celu. Nasze hasło na College of Engineering jest zapewnienie "Dostęp do doskonałości i sukcesu" The College of Engineering włączono 2955, 1006 studentów studiów mistrzów i 489 Ph.D. studentów na jesieni 2015 roku. College of Engineering ma 143 wykładowców, w tym 31 kobiet. Nasz wydział są najwyższej jakości. Ponadto 83 naszego wydziału są Fellows społeczeństw takich jak IEEE, ACM, ASME, AAAS i ASCE i 30 są National Science Foundation KARIERA lub laureaci Prezydencki Młoda badacza.

Programy badawcze w College of Engineering zostały szybko rośnie w ciągu roku i są prowadzone w 6 działach oraz 8 centrów interdyscyplinarnych. wydatków na badania wyniósł +21,5 mln $ 2015. Podczas 2015-16, mamy ponad 172 projektów finansowanych w łącznej wysokości $ 74 milionów dolarów. Nasz wydział biorą udział w interdyscyplinarnych badań w dziedzinie biotechnologii, nanotechnologii, technologii informatycznych i infrastruktury i energii / technologii ochrony środowiska. Rozumiemy potrzebę dla inżynierów i dla postępu technologicznego. Obiecujemy, aby zapewnić naszym studentom ekscytującą edukacji, która przygotuje ich do nowych technologii i być elastyczne i elastyczne, szybko zmieniającym się świecie.

Nasza Uczelnia opracowała plan strategiczny ze szczegółowymi celami i planami działania na rzecz tego, co chcemy zrobić w obszarach wykładowców, studentów, kadry, programu nauczania, badań naukowych, stosunków korporacyjnych, absolwentów stosunków, umiejscowienia kariery studentów i rankingach krajowych. Zobaczysz nam wzrastać w rozmiarze, zwiększenie aktywności badawczej oraz finansowania i styl edukacji, jak rozszerzamy naszą interdyscyplinarnych badań i zintegrować nasze relacje korporacyjne o staży studenckich i stażu zawodowego w sposób, jakiego nie odnotowano w innych instytucjach. Jestem bardzo podekscytowany ogromnych możliwościach Kolegium w niedalekiej przyszłości.

Nieustannie poprawy licencjackich i magisterskich działania szkoleniowe i programy wsparcia i pogłębianie zaplecze badawcze i laboratoria.

Nasze 23,000+ wychowankowie i przyjaciele są zaproszeni do udziału w działalności Stowarzyszenia absolwentów inżynierii i podzielić się swoimi doświadczeniami i niepokój.

Podstawowe wartości

  • Najbardziej znaczący wpływ na społeczeństwo jest kształcenie naszych studentów.
  • Zróżnicowany uniwersytet jest miejscem wyjątkowym zarówno kształcenie studentów i prowadzenie badań.
  • Uniwersytet badawczy jest znakomitym miejscem do otrzymania wykształcenia inżynierskiego.
  • Nasze programy edukacyjne i badawcze muszą poprawić zurbanizowany świat, w którym żyjemy.

Misja

Naszym celem jest dostęp do doskonałości i sukcesu, zapewniając studentów, aw szczególności niedostatecznym studentów, z doskonałą edukacji inżynierskiej w celu przygotowania ich do pracy i znaczącego sukcesu w globalnej siły roboczej.

Ponadto,:

  • Edukować i szkolić studentów do kariery w dziedzinie innowacji i przywództwa
  • Poszerzyć wiedzę inżynierską dzięki doskonałości w oryginalnych badań
  • Rozwijanie partnerstw lokalnych z wyprzedzeniem sektora technologii w Chicago i Illinois
  • Zapewnienie krytyczną wiedzę w kwestiach związanych z-inżynierskich do Chicago i Illinois
  • Podawać jako główną siłę napędową gospodarczego do Chicago i Illinois
Program taught in:
Język angielski

See 95 more programs offered by International Accelerator »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019