Inżynierii lądowej i wodnej

International Accelerator

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Inżynierii lądowej i wodnej

International Accelerator

O Inżynierii Lądowej

Inżynieria lądowa jest najstarszym i najszerszą z dyscyplin technicznych. Jak sama nazwa wskazuje, inżynierowie służyć ludziom, a tym samym zostały one nazywane "inżynierów i architektów naszego skonstruowanego świata." Inżynierowie wyobrazić, planowania, projektowania, budowy, eksploatacji i utrzymania urządzeń i systemów, które służą podstawowe potrzeby naszego społeczeństwa. Infrastruktura ta obejmuje budynki, mosty, zbiorniki wodne, linie przesyłowe, rurociągi, drogi, kolej, lotniska, porty, wody i odprowadzania ścieków / systemy obróbki / dystrybucji, zapór i elektrowni. Ponad każdym zawodzie, inżynierowie mogą mieć pozytywny wpływ na ochronę środowiska.

Jako przykład różnorodności umiejętności wykorzystywanych w budownictwie, teren budowy czerpie dużo z podstawowych nauk technicznych; Podstawowe zasady ekonomiczne działalności gospodarczej i zarządzania; aplikacje komputerowe; i po prostu zdrowym rozsądkiem i praktyczność. Z drugiej strony, obszar analizy strukturalnej i konstrukcji jest wyszukany modelowania matematycznego i komputer jak każdy obszarze techniki. W rzeczywistości, najbardziej elastyczny i potężny Modelowanie / Metoda analizy dostępne dla inżynierów dziś-the-metoda elementów skończonych zostało zainicjowane przez inżynierów budownictwa.

Ponieważ inżynierowie biorą udział w niemal każdym obszarze, który ma zasadnicze znaczenie dla zaspokojenia podstawowych potrzeb ludzkich, rynek pracy dla absolwentów jest silny i stabilny. Inżynierowie są zatrudnieni w obszarach miejskich i wiejskich; mogą pracować dla rządów lokalnych, stanowych i federalnych, na najmniejszej firmie konsultingowej lub dla dużej międzynarodowej konglomeratu.

absolwenci inżynierii lądowej i zajmują stanowiska kierownicze w przemyśle i rządu w całych Stanach Zjednoczonych i są w szerokim popytem ze względu na znakomite wykształcenie, które otrzymają co Auburn. Dział posiada jeden z najsilniejszych programów stypendialnych dostępnych w Auburn dla wykwalifikowanych studentów, które mogą być realna pomoc w zakresie kompensowania kosztów nauki w college'u.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - Boston, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Boston, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą