Informatyka

The College At Brockport State University Of New York

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Informatyka

The College At Brockport State University Of New York

Informatyka to teoria i praktyka obliczeń. Naukowiec komputerowy tworzy nowy sprzęt i oprogramowanie, które jest bardziej wydajne, efektywne i niezawodne. W The College w Brockport, Advanced Computing (AC) i Software Development (SD) Track of Computer Science (CSC) studenci uczą się podstawowych zasad informatyki, z odpowiednią ekspozycją na nowoczesny sprzęt / oprogramowanie i aplikacje. Nacisk kładziony jest na rozwiązywanie problemów komputerowych i rozwój nowego oprogramowania i sprzętu.

Advanced Computing Track of Computer Science major jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną Computing ABET, http://www.abet.org. Ten utwór jest zalecany dla studentów z silnym przygotowaniem w zakresie matematyki i nauk ścisłych. Ścieżka rozwoju oprogramowania jest zalecana dla studentów transferowych i podwójnych kierunków z zainteresowaniem rozwojem oprogramowania.

Przydatne informacje dla studentów, takie jak poradnictwo zawodowe, porady, przykładowe plany studiów, nagrody dla studentów i stypendia można znaleźć na stronie internetowej departamentu.

Czego się dowiesz?

Kształcimy kolejne pokolenie informatyków i programistów. Studenci uczą się rozwiązywania problemów i opracowywania rozwiązań, które są wydajne, skuteczne i niezawodne.

Studenci mogą wybierać spośród dwóch ścieżek, które pasują do ich zainteresowań: Zaawansowana Ścieżka Komputerowa (akredytowana przez ABET) lub Ścieżka Rozwoju Oprogramowania.
Zaawansowana ścieżka komputerowa jest akredytowana przez Komisję Akredytacyjną ds. Obliczeń w ABET. Studenci z silnym matematyki i środowisk naukowych są świetne dla tego programu. Ścieżka rozwoju oprogramowania jest często wykorzystywana również jako drugi główny program.

Program

Dziedzina nauk komputerowych szybko się zmienia. Nasze programy są rygorystyczne i dokładne, więc nasi studenci są przygotowani do spełnienia wymagań rynku pracy.
Zachęcamy naszego studenta do zdobywania doświadczeń badawczych, niezależnych studiów, staży i studiów za granicą.

Warunki przyjęcia

Zalecamy składanie aplikacji pierwszego roku w październiku lub na początku listopada. Decyzję o przyjęciu decydujemy po wypełnieniu wniosku.

Następny termin przesyłania studentów

Semestr zimowy: 1 sierpnia

Perspektywy kariery

Dziś bardziej niż kiedykolwiek pracodawcy potrzebują absolwentów o solidnych podstawach z podstaw informatyki i wyspecjalizowanych umiejętności komputerowych.
Absolwenci z powodzeniem rozpoczęli studia wyższe i uzyskali zatrudnienie w takich firmach jak Amazon, Calero Software LLC, Excellus BCBS, Google, Harris, Wegmans i Xerox.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 20, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - Rochester, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Rochester, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą